Kvalita, funkčnosť a istota – to je gabotherm® !

kvalita funkcnost a istota to je gabothermsup sup

Užívajte si výhody podlahového vykurovania bez obáv z porúch, nehôd a poškodení, ktoré by stáli nemalé finančné prostriedky. Kvalitné podlahové vykurovanie s rúrkami gabotherm tieto obavy odstráni a budete si istí, že na mnoho rokov máte vystarané.

Poškodenie počas montáže, navŕtanie a nekvalitné komponenty. To sú len niektoré príčiny závažných porúch. Odstránenie týchto porúch stojí čas a peniaze. Preto je veľmi dôležité vybrať si kvalitné podlahové vykurovanie od renomovaného výrobcu, pri ktorom budete mať istotu, že takáto porucha nenastane.  

Polybuténové rúrky gabotherm sú symbolom kvality a spoľahlivosti s  kvalitným podlahovým vykurovaním sa vyhnete poruchám

V súčasnosti sú najkvalitnejšími rúrkami používanými v podlahovom vykurovaní rúrky vyrobené z polybuténu. Priekopníkom medzi systémami podlahového a stenového vykurovania s polybuténovými rúrkami sa stal gabotherm®. V prospech systému gabotherm® hovoria viac ako 50-ročné skúsenosti v Nemecku, ale aj viacročné používanie na Slovensku bez závažnejšieho zlyhania. Polybuténové rúrky totiž spĺňajú všetky kvalitatívne a bezpečnostné kritériá, sú absolútne odolné proti korózii, tlmia hluk v rozvodoch a sú maximálne odolné v porovnaní s inými typmi rúrok.

Podlahové vykurovanie s rúrkami gabotherm® je výhodné a úsporné riešenie

Ideálna rúrka pre podlahové vykurovanie nemôže byť príliš hrubá ani tenká. Priemer rúrky podlahového vykurovania by mal byť zvolený optimálne, pretože väčší priemer rúrky znamená zvýšené náklady a väčšiu zotrvačnosť pri nábehu vykurovania. Rúrka s malým priemerom zase nezabezpečuje potrebné teplo. Rúrka gabotherm® s priemerom 15 mm je navrhnutá tak, aby mala čo najlepšie vlastnosti a pritom si udržiavala vysokú kvalitu. Pri podlahovom vykurovaní s rúrkami gabotherm® si môžete byť istý, že sú zárukou najvýhodnejšieho a najúspornejšieho riešenia. Nízkoteplotné podlahové vykurovanie s rúrkami gabotherm® je ideálne spojiť s iným nízkoteplotným zdrojom tepla. Za najvhodnejšiu alternatívu možno považovať kondenzačný kotol alebo tepelné čerpadlo.

Investícia do gabothermu® je investícia do dlhoročného pohodlia a spokojnosti

Podlahové vykurovanie nie je iba na jednu sezónu. Stavte preto na istotu, stavte na kvalitné podlahové vykurovanie s rúrkami gabotherm®! Investovať do kvalitného a rokmi overeného podlahového vykurovania sa totiž oplatí nielen kvôli zníženiu nákladov za energie, ale aj preto, že systém môže bezchybne fungovať desiatky rokov. Celé roky si môžete spokojne užívať príjemný pocit z tepla.

S gabothermom® si vyberáte overený produkt a ucelený systém

Pri výbere podlahového vykurovania dajte prednosť produktom, ktoré sú preverené rokmi skúseností, majú potrebné osvedčenia a certifikáty. Nemecká precíznosť a kvalita nie sú jedinými dôvodmi pre výber podlahového a stenového systému vykurovania s rúrkami gabotherm®.  Kvalitný systém od jedného výrobcu je zárukou, že sa nestanú nechcené poruchy, ktoré sú najčastejšie spôsobené náhradami originálnych systémových komponentov.Výhodou je ucelený a komplexný systém riešenia vykurovania. Komponenty do seba perfektne zapadajú. Tým sa stáva montáž pohodlnou a rýchlou. Máte tak istotu kvality a funkčnosti. Samozrejmosťou je odborná montáž, servis a špecializované poradenstvo, ktoré vždy poskytne pomoc pri akejkoľvek technickej otázke.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteKvalitné podlahové vykurovanie s polybuténovými rúrkami gabotherm® poskytuje istotu pre každého, komu záleží na kvalite, funkčnosti a pohodlí za rozumnú cenu.

Viac informácii nájdete na www.kkh.sk/sk-gabotherm

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.