chcete pripojit elektrinu

Chcete pripojiť elektrinu? Ešte nikdy to nebolo jednoduchšie!

Na západnom Slovensku sa do elektrickej siete pripojí každý mesiac asi 2 500 nových účastníkov. Niektorí si postavili nový dom, iní chcú zasa zmeniť existujúce odberné miesto. ZSE Distribúcia chce všetkým svojim zákazníkom uľahčiť a urýchliť vybavenie pripojenia. Ako? Na internete, ale aj pri káve.

Všetko o pripojení nájdete na novej webstránke www.elektrinablizsie.sk. Tu si môžete stiahnuť žiadosť o pripojenie do elektrickej siete aj manuál na jej vyplnenie. Názorná schéma vám v deviatich krokoch jednoducho, presne a zrozumiteľne vysvetlí, ako máte postupovať, aby ste si doma či vo firme mohli zažať svetlo čo najskôr. Na webstránke sa dozviete nielen  postupnosť krokov, ale nájdete tam aj mnohé užitočné linky, ktoré celý proces pripojenia uľahčia. Ak by ste si predsa len nevedeli poradiť, môžete využiť novú zákaznícku linku 0850 333 999.

Pre tých, ktorí dávajú prednosť osobnej konzultácii, sa počas júna a júla otvára putovné zákaznícke centrum s názvom ENERGY coffee house, kde si všetky otázky môžete dať zodpovedať odborníkmi pri šálke kávy. Aby boli svojim zákazníkom čo najbližšie, ZSE Distribúcia otvorí svoje inovatívne zákaznícke centrum v blízkosti nákupných centier:

 5. – 8. 7.  Trenčín, OC Laugaricio
12. – 15. 7.  Nitra, Galéria Mlyny
19. – 22. 7.  Bratislava, Eurovea

ENERGY coffee house bude otvorený pre všetky vaše otázky od 10.00 do 21.00 h. Pri šálke dobrej kávy sa pohodlne dozviete naozaj všetko, čo potrebujete vedieť o pripojení do elektrickej siete.

Tešíme sa na vás.
Západoslovenská energetika, a.s.
–>

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje