Až 20 eur za starý termostat

az 20 eur za stary termostat

Teraz je tá najlepšia príležitosť na výmenu starého termostatu podlahového vykurovania za nový DEVIreg™ Touch  s dotykovým displejom. Kúpou dizajnovo atraktívneho termostatu DEVIreg™ Touch  do konca januára ušetríte 20 eur a cenu montáže. Trvalo tiež znížite aj náklady na vykurovanie.

Termostat najnovšej generácie za výhodnú cenu

Dotykový displej termostatu DEVIreg™ Touch ponúka moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. Obľúbený je aj pre intuitívne a mimoriadne jednoduché ovládanie regulátora. Pri kúpe termostatu DEVIreg™ Touch do konca januára máte garantovanú bezplatnú montáž termostatu. Navyše, v prípade výmeny akéhokoľvek starého termostatu za nový DEVIreg™ Touch, vám regionálny zástupca DEVI poskytne mimoriadny bonus, a to 20 eur naspäť.
Nový termostat vám zníži náklady na vykurovanie
 
Dotykový termostat DEVIreg™ Touch nielen skvelo vyzerá, ale zároveň šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie. Vďaka funkcii „otvorené okno“ inteligentne reaguje na výrazné zníženie teploty v interiéri vypnutím vykurovania. Okrem toho monitoruje reálnu spotrebu elektrickej energie. Disponuje tiež moderným časovačom tretej generácie s funkciou útlmového režimu, počas ktorého automaticky šetrí energiu.
 
Neváhajte a využite jedinečnú akciu, ktorá trvá do konca januára. 
 
Viac informácií na www.touch.devi.sk –>

Komentáre

  1. Že pozdravujem obchodníkov. Termostat super, ale taký istý z ebay za 28USD! Alebo z Fenixu za cca 60€| a nie za 166€ to je naozaj prehnané za zariadenie čo má cenu 30€

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.