Strešná krytina od KM Beta: spoľahlivosť za rozumnú cenu

25.04.2018
25.04.2018 (0)
Strešná krytina od KM Beta: spoľahlivosť za rozumnú cenu

Ponuku spoločnosti KM Beta tvoria tri základné typy betónových strešných škridiel. Sú určené na krytie šikmých striech pri sklone od 12° do 90° pri akomkoľvek tvare stavby a strechy. Vďaka tomu sa výrobca môže pochváliť množstvom referencií od spokojných zákazníkov.

KMB Beta a KMB Hodonka sú profilované škridle so zvýšenou vodnou drážkou. Vyrábajú sa v lesklej a matnej povrchovej úprave. Tieto škridle sú vhodnou voľbou aj pri rekonštrukciách striech, a vzhľadom k možnosti zvislého posúvania škridiel, v niektorých prípadoch aj bez nutnosti výmeny strešných lát.

Navyše teraz v prebiehajúcej akcii je možné zakúpiť základnú škridlu KMB BETA s 50% zľavou.

Informácie na www.km-beta.sk

Najmodernejším prírastkom v sortimente strešných škridiel je plochá škridla KMB ROTA. Je určená na krytie striech so sklonom od 15° do 90° a od predchádzajúcich typov sa líši svojim hladkým a rovným povrchom. Vyrába sa len v lesklej čiernej farbe a je zvlášť vhodná pre moderné stavby s jednoduchým dizajnom a jednoduchou líniou strechy.

Neoddeliteľnou súčasťou portfólia spoločnosti KM Beta sú betónové strešné doplnky – sú dostupné vo všetkých farebných odtieňoch strešnej krytiny. Ich hlavnou výhodou je dlhšia životnosť ako pri plastových doplnkoch.

Na strešnú krytinu a aj na betónové doplnky poskytuje výrobca záruku tridsať rokov.

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o. 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama