/ Dom / Strecha /

Strešná krytina od KM Beta: spoľahlivosť za rozumnú cenu

image 48161 25 v1

Ponuku spoločnosti KM Beta tvoria tri základné typy betónových strešných škridiel. Sú určené na krytie šikmých striech pri sklone od 12° do 90° pri akomkoľvek tvare stavby a strechy. Vďaka tomu sa výrobca môže pochváliť množstvom referencií od spokojných zákazníkov.

KMB Beta a KMB Hodonka sú profilované škridle so zvýšenou vodnou drážkou. Vyrábajú sa v lesklej a matnej povrchovej úprave. Tieto škridle sú vhodnou voľbou aj pri rekonštrukciách striech, a vzhľadom k možnosti zvislého posúvania škridiel, v niektorých prípadoch aj bez nutnosti výmeny strešných lát.

Navyše teraz v prebiehajúcej akcii je možné zakúpiť základnú škridlu KMB BETA s 50% zľavou.

Informácie na www.km-beta.sk

Najmodernejším prírastkom v sortimente strešných škridiel je plochá škridla KMB ROTA. Je určená na krytie striech so sklonom od 15° do 90° a od predchádzajúcich typov sa líši svojim hladkým a rovným povrchom. Vyrába sa len v lesklej čiernej farbe a je zvlášť vhodná pre moderné stavby s jednoduchým dizajnom a jednoduchou líniou strechy.

Neoddeliteľnou súčasťou portfólia spoločnosti KM Beta sú betónové strešné doplnky – sú dostupné vo všetkých farebných odtieňoch strešnej krytiny. Ich hlavnou výhodou je dlhšia životnosť ako pri plastových doplnkoch.

Na strešnú krytinu a aj na betónové doplnky poskytuje výrobca záruku tridsať rokov.

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.