/ Dom / Strecha /

Plochá škridla pre modernú architektúru

image 40725 25 v1

Nová betónová škridla KMB ROTA spĺňa požiadavky súčasných architektonických trendov. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému tvaru je vhodná najmä pre moderné stavby s hladkou a jednoduchou líniou strechy.

Škridla KMB ROTA je najnovším prírastkom do výrobného portfólia spoločnosti KM Beta, ktorý úplne napĺňa požiadavky súčasných trendov. Rovnako ako ostatné produkty z výrobného prtfólia KM Beta, sa nová škridla vyrába osvedčenými technológiami a dosahuje prvotriednu kvalitu so zárukou dlhej životnosti.

Betónová strešná krytina KMB ROTA je určená na krytie šikmých striech so sklonom od 15 do 90°. Použitie nie je obmedzené nadmorskou výškou. Vyznačuje sa hladkým povrchom a špeciálna úprava jej pomáha lepšie odolávať poveternostným vplyvom. Škridla sa vyrába v čiernej farbe v lesklom prevedení Briliant.


Dômyselné profilovanie rubovej strany škridly zaisťuje vysokú pevnosť aj pri predĺženom a plochom tvare krytiny. Toto riešenie umožňuje tiež rýchlejšie kladenie – na jeden meter štvorcový strechy je potrebných len osem kusov škridly KMB ROTA. Výsledkom využitia novinky je tiež vyššia tesnosť strechy vďaka menšiemu počtu škár a nižšia hmotnosť na štvorcový meter. (50,4 kg/m2)

Samozrejmosťou je aj celý rad doplnkov na riešenie rôznych funkčných a prestupových požiadaviek strechy, v rovnakom dizajne a kvalite ako je škridla základná.

Viac informácií nájdete na www.km-beta.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r. o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.