Novinky Leieru zdokonalia každú stavbu!
Galéria (6)

Novinky Leieru zdokonalia každú stavbu!

Spoločnosť Leier Baustoffe SK prichádza na trh s novinkami, ktoré sa postarajú o perfektnú hrubú stavbu! S ich použitím sa dosiahne skrátenie celkového stavebného času a maximalizuje sa životnosť, energetická efektívnosť a bezpečnosť stavby. 

Galéria

Tehla plná výhod a komín - 38_1a
Tehla plná výhod a komín - komLeierECO
Tehla plná výhod a komín - LEIER_ECOPlus
Tehla plná výhod a komín - petrovany269
Tehla plná výhod a komín - 30_1a

Nový rad ECO so širokými možnosťami využitia.

• Komínový systém Leier ECO

Izolovaný komín Leier ECO je úplnou novinkou na trhu komínovej techniky. Jedná sa o komín, ktorý je ideálny pre použitie v rodinných domoch. Slúži na pripojenie širokej škály vykurovacích zariadení s otvorenou spaľovacou komorou, ktoré sú na tuhé palivá – krbové vložky, kotly na tuhé palivo. Cez komínové teleso s pomocnou šachtou je možné priviesť vzduch potrebný pre spaľovanie. Ide preto o naozaj flexibilný systém.

Použitie: • Kotly na drevo a uhlie • Kozubové vložky • Pece

komín

• Komínový systém Leier ECO Plus

Komínový systém Leier ECO Plus je úplne izolovaný komín vhodný pre pripojenie širokej škály vykurovacích zariadení s otvorenou spaľovacou komorou na rôzne druhy palív – plynové kotly, krbové vložky, kotly na tuhé a kvapalné palivo, využitie komína je preto veľmi všestranné. Zadné odvetranie komína zabezpečuje odvádzanie vlhkosti z komínového telesa.

Použitie: • Kotly na drevo a uhlie • Kozubové vložky • Pece • Plynové kotle

• Výhody komínov Leier ECO:
• Jadro komína vypĺňa keramická vložka najvyššej kvality od renomovanej nemeckej spoločnosti HART Keramik
• Komín je kombinovateľný s inými komínovými systémami
• Na komín sa poskytuje 33-ročná záruka
• Ochrana NO FROST – Vyústenie komína nezamŕza
• Možnosť privádzania spaľovacieho vzduchu cez šachtu
• Komín možno použiť ako rezervný

komín

Tehla plná výhod

Podľa Alexandra Pintéra, produktového manažéra Leier Baustoffe SK je tehla stavebným materiálom tak súčasnosti, ako i budúcnosti. Vývoj však napreduje aj pokiaľ ide o tento tradičný materiál. Dôkazom toho je vznik brúsenej tehly – najmodernejšieho tehliarskeho výrobku.. Technológia výstavby z brúsených tehál urýchľuje jej priebeh a vo veľkej miere znižuje množstvo spojovacieho materiálu. „Navyše spojovací materiál poskytuje naša spoločnosť k nákupu materiálu zdarma, čo podstatne zníži celkové náklady na projekt. Veľkou výhodou tiež je, že pri použití univerzálneho lepidla LeierFIX je možné stavať aj pri teplote až do -5°C za predpokladu, že lepidlo bude skladované v temperovanej miestnosti,“ vysvetľuje Alexander Pintér.

tehla

Nové keramické brúsené tehly Leier PLAN vyrobené na Slovensku!

Sortiment brúsených tehál LeierPLAN vyrobených na Slovensku od spoločnosti Leier Baustoffe SK s.r.o., je vytvorený pre realizáciu kompletnej hrubej stavby. Nové tehly umožňujú svojim tvarom jednoduché, presné a rýchle murovanie s tenkou ložnou maltovou škárou hrubou iba 1 mm, s čím je spojená výrazná úspora malty. Brúsená tehla totiž nevyžaduje použitie 1-2 centimetrovej vrstvy malty, ako je to potrebné pri „tradičných“ tehlách. Systém pero + drážka (označenie N+F) navyše zabezpečuje previazanie susedných tehál v rade bez potreby murovacej malty do zvislej škáry. Výstavba s tehlami LeierPLAN šetrí materiál, skracuje celkový čas murovania, pri stavbe nevznikajú tepelné mosty, znamená tiež menej vlhkosti v stavbe a možnosť murovania do teploty -5°C pri použití lepidla LeierFIX. Zákazníci si môžu vybrať z kompletnej škály tehliarskych a doplnkových produktov. Na výstavbu obvodových múrov sú určené tvarovky s hrúbkou 45 a 38 centimetrov. Pre nosné vnútorné steny možno použiť tehly LeierPLAN 30 N+F a 25 N+F a na nenosné priečky postačí hrúbka 11,5 a 8 cm.

www.leier.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Leier Baustoffe SK s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje