/ Dom / Strecha /

Inovovaný strešný balkón pre nové perspektívy

image 30288 25 v1

Po úspešnom štarte strešných okien Novej Generácie, sa na našom trhu predstavuje aj inovovaný strešný balkón VELUX CABRIO®. V porovnaní so svojím predchodcom vyniká modernejším vzhľadom, vyššími tepelnými úsporami a lepšími funkčnými vlastnosťami.

Strešný balkón predstavuje jednoduché riešenie, ako vytvoriť nečakaný priestor v podkroví a zaručiť veľkolepý výhľad priamo zo strechy. 

VELUX CABRIO® pôsobí v zatvorenom stave ako klasická kombinácia strešného a doplnkového okna. Dokonale splýva s rovinou strechy a nenarúša jej celkový vzhľad. Zoštíhlené rámy okien prinášajú do podkrovia ešte viac denného svetla. Jednoduchými pohybmi ho možno otvoriť a v podkroví vznikne nový nečakaný priestor.

Otváranie strešného balkóna je jednoduché: stačí najprv otvoriť horné okno a potom potlačiť spodnú časť.
Otváranie strešného balkóna je jednoduché: stačí najprv otvoriť horné okno a potom potlačiť spodnú časť. zdroj: Velux

Prémiové vlastnosti

Strešný balkón VELUX CABRIO®, ako súčasť produktovej kategórie Premium, vyniká viacerými dôležitými prvkami a vlastnosťami:
• Nízkoenergetické trojsklo – z pohľadu vzduchovej prievzdušnosti sa zaraďuje do najvyššej triedy – triedy 4. Hodnota hlukového útlmu nízkoenergetického trojskla je 37 dB. Trojsklo tiež účinne bráni tepelným stratám, ku ktorým by inak mohlo dochádzať.
• Samočistiaca vrstva – vonkajšie sklo prešlo špeciálnou úpravou, ktorá zabezpečí, že nečistoty sa z neho odstránia počas najbližšieho dažďa.
Vrstva proti roseniu vonkajšieho skla – špeciálna úprava v podobe zvýšenia povrchovej teploty skla zabraňuje nežiaducej kondenzácii.
• Drevené prevedenie strešného balkóna.
• Jednoduchá manipulácia.
• Reguluje svetlo v podkroví.

Viac informácií nájdete na: www.velux.sk

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.