PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný
Zdroj: Heluz

Praktické stavebné riešenie pre vonkajšie žalúzie a rolety

Túžite po krásnom výhľade cez veľké zasklené plochy? Vyzerajú efektne, ale môžu byť rizikovým prvkom stavby z dôvodu prehrievania. Tento problém vyrieši vonkajšie tienenie, ktoré bráni prenikaniu slnečného žiarenia do interiéru.

HELUZ v rámci svojho stavebného systému ponúka roletové a žalúziové preklady, ktoré nevytvárajú tepelné mosty, znižujú riziko chybovosti pri montáži tieniacej techniky a žalúzie do nich zabudujete kedykoľvek aj dodatočne.  Zaujímavý je najmä PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný, určený nad okenné otvory v obvodových stenách.

PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný
Zdroj: Heluz

Má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku a je plne vybavený izolantom. Možno ho osadiť, zamurovať, získať nosnosť a tepelnoizolačné vlastnosti ako v prípade klasických nosných prekladov 23,8. Tienenie dokážete namontovať kedykoľvek – jednotlivé diely izolantu sa dajú postupne vyťahovať, čím vznikne priestor na žalúziu, malú roletu alebo veľkú schránku na roletu. V každej fáze teda v preklade zostáva maximum izolantu pre dané riešenie.

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje