Pestrý svet dlažieb

image 48211 25 v1

Prineste jarný vánok do vašej záhrady a vyberte si zo špeciálnej ponuky dlažbu rôznych formátov a farieb – od štandardnej dlažby až po vysokohodnotné produkty.

Nordic Maritime – akoby deň strávený pri mori. Chladivá krása severu nás inšpirovala k jeho tvorbe. Dizajn povrchu a nepravidelné hrany napodobňujú zvetralú štruktúru a prirodzenú kresbu vyplaveného dreva. Tri rôzne formáty platní môžu tak vytvárať individuálny obraz plochy.

Ak túžite po nadčasovom dizajne, vyberte si Bradstone Blue Lias. Je inšpirovaný jedinečnou atmosférou starého na juhu Anglicka. Perfektné spojenie tradičného dlažbového remesla s moderným náročným dizajnom a úzkymi škárami učarujú vašej záhrade. Presviedčajú so svojim prirodzene šrtukturovaným povrchom s antracitovým farebným tieňovaním.

Ak hľadáte novinku na trhu, ponúkame vysokokvalitné porcelánové platne SELVA z rady AirPave. Teplé farby a jemná štruktúra dreva. SELVA vďaka svojej veľmi prirodzenej reprodukcii drevených panelov spája vzhľad dreva s trvanlivosťou a vysokou odolnosťou porcelánových platní. Veľkorysý obdĺžnikový formát umožňuje niekoľko rôznych vzorov pokládky, ktoré poskytujú jedinečný vzhľad pre každý povrch. Porcelánové platne vo formáte 30 x 120cm s hrúbkou iba 2 cm a s 1 mm fázou nielenže stelesňujú súčasný a moderný životný štýl, ale taktiež dodajú vašej terase elegantnú ľahkosť v dvoch farebných prevedeniach encina alebo eucalipto.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov so 60 ročnou tradíciou pripravila v termíne od 20. 4. 2018 do 30. 6. 2018 špeciálnu jarnú ponuku „Pestrý svet dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch.

Semmelrock Stein+Design
Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď

Tel: 031 / 789 05 33
info.sk@semmelrock.com
www.semmelrock.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Semmelrock Stein+Design 

Komentáre

  1. Našu domácnosť oslovil woodplastic.sk a ich terasové dosky max – sú nádherné, dobre sa udržujú a máme pocit že sú nezničiteľné 🙂

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.