Maltové a omietkové zmesi KMB Profimix od KM BETA

image 50932 25 v1

Maltové a omietkové zmesi KMB Profimix od spoločnostiti KM Beta, najväčšieho českého výrobcu betónovej strešnej krytiny, vápennopieskového a páleného muriva a keramických stropných systémov. Sortiment KMB PROFIMIX vyrába nový moderný závod KM BETA v českom Bzenci na Hodonínsku.

KMB PROFIMIX zastrešuje kvalitné cementové potery, anhydritové poter,  lepiace a stierkovacie hmoty, murovacie malty, jadrové a štukové omietky. V ponuke sú tiež materiály so zimnou úpravou, vďaka ktorým je možné stavebnú sezónu predĺžiť až o celý mesiac. 

CP 101 – Cementový poter 20 N/mm2 

Na zhotovenie betónových poterov a výrobu betónových dielcov (dlaždíc, tvárnic). Vnútorné použitie na všetky bežné podkladové materiály.

B30 – Betón B30

Suchá cementová zmes, určená na prípravu betónu na bežné betonárske práce, vrátane stavebných konštrukcií, ktoré vyžadujú použitie armovacej výstuže, drobné betónové konštrukcie – piliere, balkónové dosky, podlahy, preklady a tiež ako výplň strateného debnenia. Mrazuvzdorný betón ideálny na podlahy v garážach, skladovacích halách, pivniciach a podobne.

SP 120 – Samonivelizačný sádrový poter 20 N/mm2

Poter zo síranu vápenatého pre vrstvy nad 15 mm je určený na realizáciu vyrovnávacích podkladových poterov v interiéroch a k vytváraniu plávajúcich a združených poterov.

KP 401 – Kremičitý piesok

Použitie pre stavebné účely – plnivo maltových a betónových zmesí, podsypový materiál, plnenie škár zámkových dlažieb. Vhodný pre pieskoviská a detské ihriská.

JM 303 – Jednovrstvová omietka ručná a strojová

Pre ručné a strojové omietanie všetkých typov muriva vo vnútornom a vonkajšom prostredí.

LM 702 – Lepidlo štandard – C1T

Mrazuvzdorné lepidlo pre vnútorné a vonkajšie prostredie. Určené na lepenie stredne nasiakavých keramických obkladov a dlažieb. 

Viac informácií nájdete na www.km-beta.sk

KM BETA, spol. s r.o.

Križovatka 25/921, 969 01 Banská Štiavnica

ZDROJ PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.