image 27983 25 v1
Galéria (5)

Ester platne v nových farbách aj novom formáte

Leto – priam ideálne obdobie na príjemné stretnutia na terase, či v záhrade vášho rodinného domu. Aby tieto stretnutia, či „párty“ boli naozaj pohodové ponúka spoločnosť Premac originálnu radu terasových platní. Je ňou Ester platňa - vhodná pre rôzne účely, ktorá sa vyznačuje predovšetkým svojou vysokou funkčnosťou a ekonomickosťou.

Galéria

Ester platne - 47-Ester-bratislava
Ester platne - Ester_grau-anthr._detail
Ester platne - Ester60_30_musla
Ester platne - Ester60_30_sivo-pieskova

Formáty – okrem tradičných formátov (40×40 cm; 50×50 cm) je na trhu novinka s rozmerom 60×30 cm.

Farby – k štyrom klasickým farbám – piesková, červená, sivá, grafitová – pribudli aj moderné melírované farby: sivo-piesková, sivo-grafitová a mušľová.

Povrch – ich povrch je rovný, s miernou fázou, štruktúra dvojvrstvová, vibrolisovaná.

Použitie – dlaždice Ester z hladkého pohľadového betónu sa používajú ako platne do záhrady, pri zhotovovaní chodníkov, parkovísk, záhradných cestičiek, obytných a školských dvorov, v bytovej výstavbe aj ako na exteriérové terasy. Terasové platne Ester sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné.

Viac informácií nájdete na: www.premac.sk.

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú každý piatok od 8.00 do 17.00 hod až do konca októbra. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk

Premac spol. s r. o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.