Ester platne v nových farbách aj novom formáte

image 27983 25 v1

Leto – priam ideálne obdobie na príjemné stretnutia na terase, či v záhrade vášho rodinného domu. Aby tieto stretnutia, či „párty“ boli naozaj pohodové ponúka spoločnosť Premac originálnu radu terasových platní. Je ňou Ester platňa - vhodná pre rôzne účely, ktorá sa vyznačuje predovšetkým svojou vysokou funkčnosťou a ekonomickosťou.

Formáty – okrem tradičných formátov (40×40 cm; 50×50 cm) je na trhu novinka s rozmerom 60×30 cm.

Farby – k štyrom klasickým farbám – piesková, červená, sivá, grafitová – pribudli aj moderné melírované farby: sivo-piesková, sivo-grafitová a mušľová.

Povrch – ich povrch je rovný, s miernou fázou, štruktúra dvojvrstvová, vibrolisovaná.

Použitie – dlaždice Ester z hladkého pohľadového betónu sa používajú ako platne do záhrady, pri zhotovovaní chodníkov, parkovísk, záhradných cestičiek, obytných a školských dvorov, v bytovej výstavbe aj ako na exteriérové terasy. Terasové platne Ester sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné.

Viac informácií nájdete na: www.premac.sk.

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú každý piatok od 8.00 do 17.00 hod až do konca októbra. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk

Premac spol. s r. o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.