Ako skryť exteriérové žalúzie
Galéria (5)

Ako skryť exteriérové žalúzie

Spoločnosť HELLA tieniaca technika ponúka riešenie zabudovania tieniacej techniky pre každú fázu stavby. Či už sa rozhodnete pre zabudovanie tieniacej techniky do fasády v rámci projektu, alebo počas realizácie, vždy je možné nájsť vhodné riešenie voľbou správneho produktu.

Galéria

Exteriér žaluzie - hela1
Exteriér žaluzie - hella
Exteriér žaluzie - hella5
Exteriér žaluzie - zaluizie

Žalúziové preklady, ideálne riešenie v rámci projektu

Systémy prekladov pre žalúzie alebo rolety riešia hneď niekoľko problémov súčasne. Systém schránky sa vyznačuje vylepšenými vlastnosťami tepelnej a zvukovej izolácie a spolu s konštrukciou s jednoduchou montážou patrí k favoritom na stavbe. Je zárukou bezpečného držania omietky, definovaných polôh zarážok pre okná a nevyžaduje dodatočné debnenie. Zároveň šetrí náklady na murivo a zateplenie v oblasti prekladu.

Žalúziový preklad HELLA TRAV a HELLA TRAV PLUS v reze ako aj priamo na stavbe, tesne po zabudovaní.

www.hella.info

HELLA TRAV FRAME, dokonalý systém žalúziového prekladu spolu s ostením a prípravou pre parapet rieši všetky tepelné mosty v okolí okna, ako aj jeho pozíciu voči žalúzií či sieťke proti hmyzu. Ideálna voľba pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Dodatočné zabudovanie žalúzií v rámci fasády

Aj v prípade ak sa integrácia tieniacej techniky do fasády rieši dodatočne, prípadne v rámci rekonštrukcie existuje niekoľko spôsobov elegantného a efektívneho riešenia. Podomietkové krycie plechy alebo boxy sú svojou jednoduchou stavbou, ktorá šetrí miesto, ideálnou cenovo výhodnou voľbou. Profil s možnosťou zabudovania do omietky medzi murivom a dutým priestorom nad oknom je optimálny pre neskoršie zabudovanie žalúzií.

Príklady typických zástavbových detailov podomietkových krycích schránok HELLA. Vľavo predná krycia clona, vpravo boxový systém HELLA Nieschentrav s prípravou pre vodiace lišty žalúzie zapustené do špaliet.

Viac informácií ako aj kompletnú ponuku boxových systémov a zabudovaných prvkov nájdete na stránkach www.hella.info

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje