Štýlový detail vašej kúpeľne

stylovy detail vasej kupelne

Na to, aby vaša kúpeľňa dostala nové kúzlo, stačia niekedy aj maličkosti. A takou maličkosťou môžu byť nové originálne splachovacie tlačidlá od firmy Geberit.

Vymeniť tlačidlo zvládne každý. Pokiaľ už na toalete splachovacie tlačidlo Geberit máte, stačí jednoducho zložiť vrchný kryt a vymeniť ho za nový. Ak si zvolíte tlačidlo Sigma50, môžete interiér vašej kúpeľne vyladiť do najmenšieho detailu presne podľa vášho vkusu. Tlačidlo totiž umožňuje vloženie vlastnej povrchovej výplne napríklad z dreva, skla, kameňa či iných materiálov. To vám poskytne nebývalú voľnosť pri vytváraní návrhu interiéru vašej kúpeľne. K ovládacím tlačidlám Sigma je navyše možné nainštalovať súpravu pre vhadzovanie dezinfekčných tabliet do splachovacej nádržky.

Vyskúšajte konfigurátor tlačidiel Geberit
Viac informácií na www.geberit.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.