Dizajnový sprchový žľab
Galéria (7) Zdroj: KALDEWEI

Revolúcia Kaldewei v oblasti sprchových žľabov: spojenie estetiky dizajnérov a precíznosti odborníkov na kúpeľne

Keď sa spojí efektný dizajn s priekopníckym duchom prémiovej značky, vznikne niečo výnimočné. Ako jeden z popredných výrobcov kúpeľňového vybavenia a renomovaný odborník na sprchy v úrovni podlahy predstavuje spoločnosť Kaldewei nový sprchový žľab, ktorý navrhli v štúdiu Aisslinger.

Galéria

Dizajnový sprchový žľab
Najkrajšie značkové sprchové žľaby
Mechanizmus sprchového žľabu
Povrchové varianty luxusného sprchového žľabu
Sprchový žľab Kaldewei FlowLine Zero
Dizajnový sprchový žľab

Vďaka patentovanému mechanizmu sa toto riešenie, vytvorené dizajnérmi a zdokonalené odborníkmi na kúpeľne, stáva zlatým klincom každej kúpeľne. Jedinečný systém spoločnosti Kaldewei zaisťuje, že čistenie a údržba nikdy neboli jednoduchšie. Tým sa to však nekončí: predovšetkým pre udržateľné kúpeľne je k dispozícii nové riešenie žľabu od spoločnosti Kaldewei s integrovaným systémom spätného získavania tepla.

Patentovaný mechanizmus sprchového žľabu spoločnosti Kaldewei sa nazýva Click’n clean®. Názov znie výstižne a sľubne a tak to naozaj je. Kryt sa dá ľahko otvoriť a potom znova zatvoriť jednou rukou, čo zaručuje bleskurýchle hygienické čistenie a pocit, že v kúpeľni všetko plynie dokonale hladko.

Najkrajšie značkové sprchové žľaby
Štúdio Aisslinger vytvorilo pre spoločnosť Kaldewei azda najkrajšie značkové sprchové žľaby. Predovšetkým pre exkluzívne kúpeľne ponúka Kaldewei luxusný variant FlowLine Crystal s ušľachtilou sklenou povrchovou úpravou. | Zdroj: KALDEWEI

Progresívny produkt značky Kaldewei zároveň otvára nové dimenzie v dizajne sprchy. Sprchový žľab vyvinutý popredným výrobcom kúpeľní je presvedčivý nielen vďaka svojej ľahkej manipulácii, ale aj ako estetický dizajnový prvok. Štúdio Aisslinger navrhlo pre Kaldewei azda najkrajšie značkové žľaby pre sprchy v úrovni podlahy: od rafinovaného prémiového variantu s redukovaným dizajnom cez exkluzívnu, pútavú luxusnú verziu až po udržateľný dizajn, ktorý dokonca šetrí energiu. Rôzne povrchy a farebné odtiene zabezpečujú veľkú variabilitu pri realizácii a premieňajú nový sprchový žľab Kaldewei na skutočný klenot v kúpeľni.

Mechanizmus sprchového žľabu
Patentovaný mechanizmus sprchového žľabu spoločnosti Kaldewei sa nazýva Click’n clean®. Názov znie výstižne a sľubne a tak to naozaj je. Kryt sa dá ľahko otvoriť a potom znova zatvoriť jednou rukou, čo zaručuje bleskurýchle hygienické čistenie a pocit, že v kúpeľni všetko plynie dokonale hladko. | Zdroj: KALDEWEI

Nielen náročný estét si však príde na svoje. Ako obvykle, jednoduchá a praktická inštalácia výrobkov je zaručená vďaka kompletným riešeniam spoločnosti Kaldewei a záruke kvality. Okrem toho riešenie poskytuje veľkú flexibilitu z hľadiska umiestnenia žľabu a jeho dĺžky, ktorá môže dosiahnuť až 150 centimetrov. Ďalšie výhody: vďaka sofistikovanému technickému dizajnu je možné nový sprchový žľab Kaldewei kombinovať s takmer všetkými podlahovými materiálmi a môže byť dokonca vybavený technológiou, ktorá výrazne šetrí energiou počas sprchovania.

Povrchové varianty luxusného sprchového žľabu
Zdroj: KALDEWEI

Revolučné sprchové žľaby z prémiového produktového radu FlowLine Zero spoločnosti Kaldewei budú od jesene 2023 k dispozícii v troch povrchových variantoch. Môžete si vybrať z modelov brúsená nehrdzavejúca oceľ, šampanská, gun metal, biela matná a čierna matná. Predovšetkým pre exkluzívne kúpeľne ponúka Kaldewei luxusný variant FlowLine Crystal s ušľachtilou sklenou povrchovou úpravou.

Viac nájdete na www.kaldewei.cz/vyrobky/inovace/.

Zdroj: Kaldewei CS, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.