Extra veľká vstavaná rúra na pečenie Mora
Galéria (4) Zdroj: MORA

Recept na dokonalé pečenie

Extra veľká rúra MORA VTPS 787 BXB je vybavená termosondou a funkciou pary na prípravu chutných a zdravých jedál. Stačí vybrať typ jedla a jeho hmotnosť a rúra zvolí správnu teplotu, ako aj správny typ ohrevu a umiestnenie v rúre.

Galéria

Extra veľká vstavaná rúra na pečenie Mora
Rúra na pečenie Mora s objemom 77 litrov, termosondou a funkciou pary
MORA VTPS 787 BXB

Extra veľká rúra MORA VTPS 787 BXB s objemom 77 l je vybavená aj termosondou a funkciou pary na prípravu chutných a zdravých jedál. Má 22 automatických programov pečenia vrátane programov na pečenie dezertov, chleba, hydiny, veľkých a malých kusov mäsa a dlhého pečenia pri nízkej teplote. Alebo naopak, pravej pizze – stačí vybrať typ jedla a jeho hmotnosť a rúra zvolí správnu teplotu od 30 do 300 °C, ako aj správny typ ohrevu a umiestnenie v rúre.

Skúsení kuchári môžu zas hneď na začiatku naprogramovať teplotu a čas pečenia v dvoch krokoch. K dispozícii je aj funkcia zdravého fritovania horúcim vzduchom bez tuku – ak pridáte paru, povrch bude chrumkavejší.

Rúra na pečenie Mora s objemom 77 litrov, termosondou a funkciou pary
Zdroj: MORA

Veľkorysý vnútorný priestor rúry je klenutý ako v tradičnej kamennej peci a zaručuje dokonale rovnomernú prípravu aj objemných jedál, ako je napríklad hus. Komfort zvyšuje veľký priezor v dvierkach a dvojité osvetlenie, praktické teleskopické výsuvy s jednoduchým klik systémom alebo tlmené zatváranie a otváranie dvierok. Účinný automatický pyrolitický čistiaci systém zabezpečuje čistenie bez námahy. Skvelo vybavená rúra v úspornej triede A+ stojí 529 EUR.

Viac informácií na mora.sk.

Zdroj: Mora

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje