Majstrovské dielo funkčnosti a dizajnu

image 30423 25 v1

Geberit AquaClean Mera povznáša komfort a pohodlie toaliet na úplne novú úroveň. Sofistikovaná technológia a štýlový dizajn sa dokonale dopĺňajú a tvoria naozaj majstrovské dielo, v ktorom sa harmonicky snúbi krása a funkčnosť. Napriek tomu, že na prvý pohľad vyzerá ako bežné WC, ukrýva v sebe integrovanú sprchu, ktorá zaručí jemnú a zároveň účinnú hygienu. Táto toaleta, ktorá vás očistí vodou, prekvapí aj množstvom ďalších dômyselných a nečakaných funkcií.

Estetický a luxusný vzhľad toalety si vyslúžil ocenenie aj na ISH 2015 a tiež Red Dot Design Award 2015, čo je jedno z najprestížnejších ocenení v oblasti dizajnu. Geberit AquaClean Mera je kombináciou pohodlia, luxusu a inteligentných funkcií, ktorých sa nebudete chcieť vzdať už po prvom vyskúšaní. 

Sofistikované ovládanie a luxusný dizajn

Geberit AquaClean Mera vyniká vysokokvalitnými materiálmi, mäkkými líniami a plynulými prechodmi. Hra odleskov na kryte z lesklého chrómu navodzuje dojem, akoby sa toaletná keramická misa voľne vznášala v priestore. So všetkými prípojkami vody a elektriny skrytými vnútri vyzerá Geberit AquaClean Mera na prvý pohľad celkom nenápadne. Pozornosť naopak pritiahne diskrétne podsvietenie, ktoré sa aktivuje ihneď po priblížení sa k toalete. Poklop toalety sa tiež automaticky otvorí, takže nie je potrebné sa ho dotýkať. 

Použitie a ovládanie toalety si môžete prezrieť v nasledujúcom videu:

Samozrejmosťou je aj automatické ohrievanie ergonomicky tvarovaného sedadla a tiché odsávanie zápachu, ktoré využíva keramický voštinový filter s dlhou životnosťou na odstránenie nepríjemného zápachu priamo v toaletnej mise. Všetky tieto funkcie v nečinnosti neodoberajú prakticky žiadnu elektrinu.

Jemný, osviežujúci prúd vody

Sprchovanie je hlavnou funkciou každej toalety s integrovanou sprchou. Geberit AquaClean Mera ale prichádza s prevratnou inováciou. Patentovaná technológia sprchovania WhirlSpray s dvoma tryskami zaisťuje cielené, dôkladné a mimoriadne príjemné očistenie vďaka pulzujúcemu prúdu vody, ktorý je obohatený dynamickým prevzdušnením. Samostatná dámska sprcha ponúka funkciu obzvlášť jemného sprchovacieho prúdu. Ak sa práve nepoužíva, je hygienicky chránená v zasunutej polohe. S toaletou Geberit AquaClean Mera sa nemusíte obávať toho, že prechladnete. Systém ohrevu, tvorený prietokovým ohrievačom a zásobníkom teplej vody, zaisťuje okamžitú a plynulú dodávku vody ohriatej na telesnú teplotu.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteNová úroveň intímnej hygieny

Ďalšou šikovnou inováciou je funkcia sušenia. Rameno fénu sa automaticky vysunie do poslednej nastavenej polohy sprchovacieho ramena. Tým je dosiahnuté optimálne osušenie. Teplota vzduchu sa počas sušenia postupne znižuje a reaguje tak na zvyšujúcu sa citlivosť schnúcej pokožky. K prednostiam toalety patrí keramická misa bez okrajov s asymetrickou vnútornou geometriou. Tvorí základ inovatívnej technológie splachovania TurboFlush, ktorá splachuje mimoriadne dôkladne a zároveň ticho. Vystačí si pritom len s jedným bočným splachovacím otvorom. Keramická misa bola navrhnutá tak, aby pri jej čistení nebolo nutné bojovať s ťažko prístupnými rohmi a záhybmi.

Elegantný dizajn sa snúbi s intuitívnym ovládaním, preto je použitie toalety pohodlné a nenáročné. Funkcie sú nastaviteľné podľa vašich individuálních potrieb. Svoj obľúbený program očisty po nastavení spustíte stlačením jediného tlačidla. 

Viac informácií nájdete na www.geberit-aquaclean.sk/mera

PR článok spoločnosti Geberit Slovensko, s. r. o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.