Kúpeľňový nábytok – poctivý základ kúpeľne

Kúpeľňový nábytok – poctivý základ kúpeľne

Neodmysliteľnou súčasťou zariadenia modernej kúpeľne je kvalitný a dizajnovo stopercentne vyriešený kúpeľňový nábytok, ktorý poskytuje dostatok ukladacieho priestoru, perfektne ladí s dizajnom a tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne, súčasne je dostatočne odolný voči vlhkosti a pohodlne sa udržuje a čistí.

Preto sa pri zariaďovaní interiéru kúpeľne odporúča využívať zariadenie od výrobcov, ktorí ponúkajú ucelené dizajnové kúpeľňové koncepty, súčasťou ktorých je aj nábytok a všetky potrebné doplnky. Ak zvolíte pre zariadenie kúpeľne niektorý z týchto konceptov, máte záruku že nebudete musieť riešiť, že vám skrinka nezapadá pod umývadlo, alebo že z poličky nad umývadlom sa po mesiaci začne odlupovať farba. Kúpeľňový nábytok od výrobcov kúpeľní je vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré sú odolné voči priamej i vzdušnej vlhkosti a vždy je navrhnutý tak, aby priestorovo zapadal do zariadenia kúpeľne a maximálne efektívne využíval priestor pre uloženie vecí.

Ucelené dizajnové koncepty pre zariadenie kúpeľní neponúkajú všetci výrobcovia. Na tvorbu kúpeľňových konceptov sa špecializuje napríklad RAVAK. Ak zvolíte niektorý z kúpeľňových konceptov RAVAK, máte istotu, že dizajn vašej kúpeľne bude dokonalý a že kúpeľňový nábytok do zariadenia perfektne zapadne. Kúpeľňový nábytok a zrkadlá do kúpeľne RAVAK sú kombináciou moderného premysleného dizajnu, perfektného remeselného spracovania a špeciálnych kvalitných materiálov, ktoré sú zárukou skvelého vzhľadu aj trvanlivosti. Takže kúpeľňový nábytok RAVAK nielen perfektne vyzerá ale súčasne aj dlho vydrží. Do vašej kúpeľne sa tento nábytok dostane zmontovaný a za jeho umiestnenie, vyladené do posledného milimetra, ručia odborníci.

V ponuke tohoto výrobcu nájdete koncepty, určené pre riešenie interérov malých kúpeľní, ktroré sú často achillovou pätou riešenia interiérov panelákových bytov. Pre zariadenie tých najmenších kúpeľní sú určené napríklad koncepty BeHappy a Avokádo, ktoré vďaka vzájomne zosúladeným asymetrickým tvarom vane a umývadla efektívne riešia využitie malého priestoru kúpeľne tak, že umožňujú využiť vaňu v kombinácii s vaňovou zástenou aj pre pohodlné sprchovanie.

Závesné kúpeľňové skrinky v kombinácii s umývadlami RAVAK ponúkajú vždy riešenie odkladacieho priestoru na umývadle a dostatok miesta v skrinkách pod umývadlom. Dôležitý je i tvarový súlad umývadla so skrinkou. Napríklad u konceptov Evolution a Rosa, skrinka presne kopíruje oválny tvar umývadla a tvorí s ním dokonalý súlad. Úložné priestory sú organicky zakomponované do priestorov pod umývadlom. Dizajn kúpeľňového nábytku je do posledného detailu zladený aj v prípade konceptov Chrome a 10°, určených do stredne veľkých kúpeľní, vrátane riešenia poličiek, skriniek, zrkadiel, držadiel, vodovodných batérií, sprchových ružíc a ďalších drobných doplnkov.

Pre veľkorysejšie priestory väčších kúpeľní sú určené kúpeľnové koncepty Classic, Bath Gallery a Praktik, u ktorých je dizajnový súlad zariadenia a kúpeľňového nábytku veľmi dôležitý pre udržanie efektu výrazných dizajnových tvarových línií, ktorými sa tieto koncepty vyznačujú.

Odolné materiály, tvarové riešenie a špeciálna hĺbková impregnácia AMT (Anti Moisture Treatment) kúpeľňového nábytku RAVAK uľahčuje údržbu a predlžuje jeho životnosť. Dvierka skriniek sú ošetrené dvomi vrstvami základného laku. Finálny povrch tvorí náter mimoriadne odolnou farbou. Vďaka tejto povrchovej úprave sú dvierka vodeodolné a môžete ich čistiť aj namokro. Údržbu dvierok kúpeľňového nábytku RAVAK zjednodušuje vyhotovenie bez držadiel, ktoré by pri čistení prekážali. Systém uchytenia kúpeľňových skriniek na stenu kúpeľne umožní bezproblémové upratovanie aj pod nábytkom a súčasne vytvára na podlahe viac priestoru pre pohyb.

Kúpeľňový nábytok RAVAK je vybavený kvalitnými pojazdmi s olejovými tlmičmi BLUM, závesným systémom HETTICH a pántmi s dorazom SALICE.Toto veľmi kvalitné kovanie zaisťuje bezproblémové otváranie a zatváranie dvierok kúpeľňového nábytku po celý čas životnosti.

O kúpeľňových konceptoch RAVAK a možnostiach výberu špeciálneho nábytku a zrkadiel do kúpeľne sa dozviete na ravak.sk

PR článok spoločnosti RAVAK Slovakia spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje