Zmeňte atmosféru vášho domova a získajte zdravé ovzdušie

Zmeňte atmosféru vášho domova a získajte zdravé ovzdušie

Každý z nás sa rád obklopuje predmetmi, ktoré vytvárajú z obyčajného priestoru náš domov, sú nimi rôzne kusy nábytku, pohodlné kreslá, mäkké a hrejivé deky, voňavé sviečky alebo kvetinová výzdoba. Domov nám pripomínajú známe vône, máme tam pocit bezpečia a sme obklopení vecami, ktoré máme radi a ku ktorým máme vytvorený veľakrát osobný vzťah. Tento domov si musíme chrániť a udržiavať.

Preto je dôležité, aby sa atmosféra vášho domova nezmenila vplyvom nežiadúcich hostí v podobe plesní a roztočov. V domácnosti sa vplyvom množstva bežných aktivít počas dňa aj noci tvorí vzdušná vlhkosť. Napríklad v obývacej miestnosti je spôsobený vznik nadmernej vlhkosti jednoducho dýchaním, rastlinami, ktoré prirodzene produkujú vlhko alebo menej častým vetraním. V kúpeľniach je to často práve praním, sušením bielizne a uterákov na šnúrach nad vaňou alebo v sušičkách bielizne, ktoré produkujú vysoké vlhko v prostredí, v ktorom sú umiestnené. Skvelým bojovníkom proti nadmernej vlhkosti sú práve pohlcovače vlhkosti Ceresit. Umiestnite ich kdekoľvek v miestnosti, napríklad na práčke, na parapetoch alebo len tak na poličke v spálni a ani neviete ako účinne fungujú proti vzniku nežiadúcich vlhkých máp na stenách alebo plesní v škárach v kúpeľni. Ceresit stop vlhkosti AERO 360° fungujú čisto na fyzikálnom princípe a náhradné náplne Ceresit absorbujú vlhkosť zo vzduchu, ktorý cirkuluje skrz tabletu. Tá sa premení na kvapalinu, ktorá sa hromadí v nádobe, následne ju len vylejete a náplň vymeníte za novú. Ceresit pohlcovač nepotrebuje zdroj elektrickej energie, takže ho môžete nechať pôsobiť naozaj hocikde.


Náhradné náplne majú okrem pohlcovania vlhkosti aj ďalšiu funkciu a tou je absorbovanie zápachu z ovzdušia a navyše pôsobia aromaterapiou na organizmus. Môžete si zvoliť z 3 príjemných vôní, ktorými sú relaxačná levanduľa, príjemná vanilka alebo energické ovocie, obsah esenciálnych olejov pozitívne vplýva na posilnenie imunity, čo je cennou výhodou hlavne v období chrípky a iných ochorení, ktoré nám oslabujú imunitu.   

 

Do kúpeľne odporúčame použiť úplnú novinku, ktorou je Ceresit pohlcovač vlhkosti Kúpeľňa, výnimočný je svojou efektivitou a dizajnom navrhnutým priamo do menších kúpeľňových priestorov. Pokiaľ už bojujete s plesnivými škárami v kúpeľniach tak vyskúšajte obnovu silikónov s Ceresit ReNew. Ten dokonalo prekryje pôvodný silikón pomocou jedného ťahu a vy budete mať opäť pocit ako v novučkej kúpeľni. 

Bojujte proti nadmernej vlhkosti pre váš zdravý domov s Ceresit stop pohlcovačmi!

Viac informácií nájdete na www.stopvlhkosti.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.