Vstavané rádio
Zdroj: ABB

Vstavané rádiá – nenáročný pocit luxusu

Automatické spínanie hudby pri vstupe na toaletu nemusí byť iba v hoteloch. Podobný pocit luxusu si môžete jednoducho nainštalovať aj doma.

Vstavané rádiá s tunerom FM a DAB+ s alebo bez Bluetooth – sú technicky nenáročné, ich efekt je pritom obrovský. Zabudované do zásteny kuchynskej linky alebo do kúpeľne, či na toaletu dodajú okamžitý pocit pohody a nadštandardu. V prípade varianty s Bluetooth budete môcť prehrávať aj hudbu z mobilného telefónu podľa vlastného výberu.

Vstavané rádio
Zdroj: ABB

Inštalácia je jednoduchá. Rádio nepotrebuje napájanie zo zbernice, ani zosilňovač. Potrebuje iba prívod 230 V a integrovať sa dá do rámčeka bežného vypínača a zásuvky. Navyše v celej škále dizajnov ABB, od najpoužívanejších až po dizajnové originály.

Vstavané reproduktory pre ozvučenie suchých a vlhkých miestností sa montujú rýchlo a ľahko do akéhokoľvek typu stropu.

V dizajnoch:  Basic55 ®, Tango®, Levit® (M), Neo® (Tech), Element®, Time® (Arbo), future® linear, solo® (carat), Busch-axcent®

https://vypinace.sk.abb.com/audioworld

Zdroj: ABB

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje