Rádioprijímač a mini reproduktorový systém ORAVA RP-130 R
Zdroj: Orava

Výsledky súťaže o prenosný rádioprijímač a mini reproduktorový systém ORAVA RP-130 R!

Málokto má rád celý deň ticho. Čas, keď niečo majstrujeme, venujeme sa kreatívnej činnosti alebo len tak oddychujeme, si radi vypĺňame hovoreným slovom a hudbou. Obľúbené rádiostanice nám prinášajú informácie aj hudobné hity, ktoré nás nakopnú a motivujú k pracovnému výkonu alebo nám len tak spríjemnia deň.

Domáci kutili aj kreatívne gazdinky ocenia spoločníka, ktorý sa svojimi rozmermi zmestí aj do väčšieho vrecka, aby mali hudbu so sebou, aj keď v lete pracujú na záhrade alebo v domácej dielničke majstrujú svoje ďalšie veľdielo. Takýmto spoločníkom je prenosný rádioprijímač s USB/SD/micro SD vstupom Orava RP-130 R v atraktívnej červenej farbe, o ktorý ste teraz mohli súťažiť na našom webe.

Stačilo, ak ste do 15.12 prostredníctvom súťažného formulára správne odpovedali na otázku a zaradili sme vás do žrebovania o tri kusy rádioprijímača Orava RP-130 R.

Šťastie sa usmialo na Romana M., Alžbetu B. a Miroslavu G. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme!

V objatí tónov a slova na každom kroku

Prenosný rádioprijímač Orava RP-130 R slúži ako prenosné FM rádio, na ktorom vďaka spoľahlivej anténe jednoducho naladíte svoju obľúbenú rozhlasovú reláciu v pásme krátkych vĺn. To však nie je všetko, tento fešák v červenom šate dokáže oveľa viac. Vďaka reproduktoru vylepšenej akustiky a možnosti pripojiť k zariadeniu aj iné zdroje hudby, ako napríklad mobil, mp3 prehrávač či počítač, ho oceníte aj ako skvelý mini reproduktorový systém. V mp3 formáte prehráva hudbu v audio kvalite porovnateľnej s CD nosičmi. Nechýba mu ani slot pre mikroSD a SD kartu, USB vstup a AUX vstup. Hudbu aj hovorené slovo kvalitne zreprodukuje nahlas pre všetkých, ale keď nechcete rušiť alebo byť rušení, stačí k rádioprehrávaču pripojiť slúchadlá a vypočuť si obľúbené skladby osamote.

Rádioprijímač a mini reproduktorový systém ORAVA RP-130 R
Rádioprijímač a mini reproduktorový systém ORAVA RP-130 R | Zdroj: Orava

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou štyroch tlačidiel a funguje na nabíjateľnú batériu, ktorú ľahko nabijete cez USB konektor pripojením k počítaču alebo cez vhodný USB napájací AC adaptér. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a hmotnosti len 160 g sa zmestí aj do väčšieho vrecka, aby ste mali obľúbené relácie a hudbu so sebou na každom kroku. V ponuke je tento šikovný a spratný elektrospotrebič v atraktívnej červenej farbe, ale aj v čiernom alebo striebornom farebnom vyhotovení.

Kúpite ho len za 13,90 eur v e-shope Oravy na www.orava.eu

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje