Vonkajšiu tieniacu techniku ukryje PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný

PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný
Zdroj: Heluz

Na vonkajšie tienenie je dobré myslieť už v projekte. Aby dom s čistými líniami nehyzdili dodatočné, na fasádu prilepené škatule s vonkajšími žalúziami, vyrába spoločnosť HELUZ v rámci svojho kompletného systému aj nosné roletové a žalúziové preklady so schránkou na umiestnenie vonkajšej tieniacej techniky.

Aktuálna novinka PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s integrovanou, ale po dieloch vyberateľnou tepelnou izoláciou a teda variabilným vnútorným priestorom, je už druhou generáciou. Je určený na jednovrstvové konštrukcie, je úplne skrytý pod omietkou, prispôsobený na elektrické ovládanie a dá sa inštalovať aj pre vyššie okná až do rozmeru 2,5 m, teda aj pre balkónové dvere.

Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má hneď niekoľko benefitov, má lepšie tepelno-izolačné vlastnosti, spĺňa požiarne normy a, samozrejme, dodržuje jednotný modulový systém hrubej stavby z brúsených tehál HELUZ. Predovšetkým je však vnútorný priestor s izolantom variabilný čo sa týka umiestnenia vonkajších žalúzií a roliet alebo, do tretice, môže zostať z výroby vyplnený izolantom. Na dom sa tak dá použiť jediný typ nosného prekladu bez toho, aby si stavebník dopredu musel lámať hlavu, či bude chcieť inštalovať tienenie, alebo nie.