V súťaži o najkrajšiu strechu hráte o 1 000 eur!

Súťaž Najkrajšia strecha
Zdroj: Wienerberger

Spoločnosť Wienerberger aj v tomto roku odmení tie najkrajšie slovenské strechy. Pochváľte sa svojou šikmou strechou s pálenou krytinou Tondach a získajte odmenu vo výške až 1 000 eur. Do súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja sa môžete prihlásiť do 31. marca 2023.

V aktuálnom ročníku súťaže sa hľadajú najkrajšie strechy v dvoch kategóriách – Novostavby a Rekonštrukcie. O víťazoch rozhodne žrebovanie, pričom traja šťastlivci z každej kategórie získajú atraktívne finančné odmeny v hodnote 1 000, 500 a 300 eur. Súťaž je určená majiteľom rodinných domov so šikmou strechou a škridlou značky Tondach.

Hľadá sa najkrajšia strecha

Popularita súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja každým rokom rastie, o čom svedčí aj neustále sa zvyšujúci počet prihlásených ľudí. „V minulom ročníku sme víťazov vyberali spomedzi 97 striech. Veríme, že v tomto úspešnom trende budeme pokračovať aj v tomto roku a už teraz sa tešíme na ďalšie inšpiratívne strechy od našich zákazníkov,“ hovorí Judit Šipekiová, marketingová manažérka spoločnosti Wienerberger. Do súťaže je potrebné prihlásiť sa v termíne od 1.2. do 31.3.2023 na webovej stránke www.najkrajsiastrecha.sk.

Súťaž Najkrajšia strecha
Zdroj: Wienerberger

Kto sa môže do súťaže prihlásiť

Zapojiť sa do súťaže môže každý, kto vlastní novú alebo zrekonštruovanú strechu so škridlou značky Tondach nachádzajúcu sa na území Slovenskej republiky. Podmienkou je zhotovenie strechy v období od 1.1.2019 do 31.3.2023.  Súťažiaci sa musí následne zaregistrovať na web stránke www.najkrajsiastrecha.sk a zaslať minimálne 3 fotografie, ktoré by mali obsahovať záber na dom ako celok, záber na strechu a na konkrétny detail strechy. V registrácií tiež treba uviesť použitý model keramickej krytiny Tondach. Mená víťazov budú známe v apríli 2023.

Viac sa dozviete na www.najkrajsiastrecha.sk  alebo na www.wienerberger.sk.

Zdroj: Wienerberger s.r.o.