U novej PU peny Ceresit TS 70 MEGA s novou receptúrou oceníte extrémne vysokú výťažnosť

U novej PU peny Ceresit TS 70 MEGA s novou receptúrou oceníte extrémne vysokú výťažnosť

Keď v regáloch predajní nájdete balenie novej MEGA peny Ceresit TS 70, zbystrite: novinku totiž charakterizuje extrémne vysoká výťažnosť, nízka expanzia, hustá štruktúra a vynikajúca priľnavosť na zvislých plochách aj v širokých škárach.

Novinka má, podobne ako bežné PU peny Ceresit, vynikajúcu priľnavosť k väčšine materiálov, tepelné a akustické izolačné vlastnosti, presné dávkovanie a odolnosť proti starnutiu, v porovnaní s nimi má však až o 35% vyššiu výťažnosť. Nová pena výborne vypĺňa aj široké škáry (aj pri 10 cm šírke vytvrdne do 24 hodín) a na prvý pohľad zreteľná je aj ďalšia jej prednosť – výrazne hustejšia štruktúra a vysoká homogenita. Aj v tomto smere sa novinka stavia do čela MEGA PU pien Ceresit.

Pena je ideálna napríklad na montáž okenných a dverných rámov, vypĺňanie dutín okolo potrubí, vypĺňanie a izolovanie stenových panelov, strešných krytín, tašiek atď. Ďalšie podrobnosti nájdete na www.ceresit.sk.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.