U novej PU peny Ceresit TS 70 MEGA s novou receptúrou oceníte extrémne vysokú výťažnosť

U novej PU peny Ceresit TS 70 MEGA s novou receptúrou oceníte extrémne vysokú výťažnosť

Keď v regáloch predajní nájdete balenie novej MEGA peny Ceresit TS 70, zbystrite: novinku totiž charakterizuje extrémne vysoká výťažnosť, nízka expanzia, hustá štruktúra a vynikajúca priľnavosť na zvislých plochách aj v širokých škárach.

Novinka má, podobne ako bežné PU peny Ceresit, vynikajúcu priľnavosť k väčšine materiálov, tepelné a akustické izolačné vlastnosti, presné dávkovanie a odolnosť proti starnutiu, v porovnaní s nimi má však až o 35% vyššiu výťažnosť. Nová pena výborne vypĺňa aj široké škáry (aj pri 10 cm šírke vytvrdne do 24 hodín) a na prvý pohľad zreteľná je aj ďalšia jej prednosť – výrazne hustejšia štruktúra a vysoká homogenita. Aj v tomto smere sa novinka stavia do čela MEGA PU pien Ceresit.

Pena je ideálna napríklad na montáž okenných a dverných rámov, vypĺňanie dutín okolo potrubí, vypĺňanie a izolovanie stenových panelov, strešných krytín, tašiek atď. Ďalšie podrobnosti nájdete na www.ceresit.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje