Tmel, ktorému neprekáža vlhkosť

image 49297 25 v1

Majster Mario vám dokáže, že tmel Mapeflex MS45 podá prvotriedny výkon aj vo vlhkom prostredí.

Najväčšou prednosťou použitia tmelu Mapeflex MS45 je možnosť nanášania na vlhké podklady. Tmel spoľahlivo a rýchlo vytesnení škáry, ktoré sú zarosené alebo mokré po daždi.

Pozrite sa, ako bleskovo s ním pracuje majster Mario.

Tmel Mapeflex MS45 rýchlo a bezpečne spája akékoľvek materiály. Garantuje tiež dosiahnutie pružného spoja medzi stavebnými či dekoratívnymi prvkami s dlhodobou trvanlivosťou. V porovnaní s polyuretánovým tmelom vytvára pevnejší spoj, poskytuje vyššiu odolnosť proti slnečnému žiareniu a umožňuje dlhšie uskladnenie výrobku.

Dostupný je v 4 farbách: bielej, šedej, hnedej a čiernej. Ak sa žiada iná farebnosť, povrch stačí po jeho úplnom vytvrdnutí, pretrieť elastomerickou náterovou farbou.

Pre profesionálov i domácich majstrov

Mapeflex MS45 je výrobok priateľský k životnému prostrediu a ohľaduplný k zdraviu realizátorov. Zaručuje komfortnú prácu bez zápachu, bez rozpúšťadiel a s veľmi nízkym obsahom organických prchavých látok. Výhody použitia Mapeflex MS45 ocenia nielen profesionálni obkladači, klampiari alebo pokrývači, oceňujú ho aj domáci majstri.

www.mapei.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.