Tatramat získal prestížne ocenenie Business Superbrands

image 32990 25 v1

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti Tatramat – ohrievače vody, s.r.o. cenu Slovak Business Superbrands Award 2016.

Zaradila sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením kvality značky Tatramat a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council pozostávajúca z najuznávanejších odborníkov z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Rozhodnutie vykonávajú na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE.

„Ocenenie Superbrands Award si veľmi vážime. Je to pozitívna spätná väzba nielen na kvalitu našich produktov, ale aj na hodnotu samotnej značky, ktorá ma na Slovensku už dlhoročnú tradíciu.“ zhodnotil ocenenie manažér marketingu, Mgr. Peter Slavkovský.

Spoločnosť Tatramat – ohrievače vody, s.r.o. je tradičným slovenským výrobcom s bohatou históriou, ktorá predstavuje viac ako 170 rokov výroby strojárenského spotrebného tovaru. Historické skúsenosti, stabilné zázemie a moderná technológia umožňujú spoločnosti produkovať široký sortiment ohrievačov vody vysokej kvality pod známou značkou Tatramat.

Tatramat – ohrievače vody, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.