Mountain Block múrik

image 40969 25 v1

Rozdelenie záhrady hrá centrálnu rolu. S múrmi a plotmi vytvoríte napínavú kulisu a postaráte sa o jasné štruktúry.

Bradstone Mountain Block od spoločnosti Semmelrock vyzerá ako prírodný kameň a umožňuje postaviť rovné a okrúhle múry a spájať jednotlivé bloky nasucho ako aj lepením. Bezpečné spojenie zabezpečujú ozubené bloky. Štruktúra prirodzene zvetraného povrchu s nepravidelne lámanými hranami nájde uplatnenie najmä v záhradách v tradičnom štýle. Produktový rad Mountain Block vďaka zosúladeným prvkom (Z- blok, výplňový blok, krycia platňa, dekoračná platňa) poskytuje široké možnosti stvárnenia. Je dostupný v žlto-sivej melírovanej farbe.

Mountain Block múrik sa dá ľahko vybudovať a je veľmi mnohostranný vo viacúčelovom využití.

TIP: Prezrite si návod „krok po kroku“ na výstavbu oporného múrika.

V členitejšom teréne z Mountain Block jednoducho vytvoríte prechod z terasy do záhrady v podobe schodov.

S tvárnicami Mountain Block si môžete vybudovať novú studňu, kvetináč alebo aj ohnisko. Zaujmite pozornosť netradičným sedením okolo dominantného stromu vo vašej záhrade a oddýchnite si počas letných horúčav.

www.semmelrock.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.