sedna vypinac
Zdroj: Schneider Electric

Správny vypínač premení váš domov na modernú domácnosť plnú šikovných riešení

Čaká vás rekonštrukcia alebo svoj vysnívaný domov ešte len budete stavať? Vytvorte zo svojich vypínačov trendový interiérový doplnok!

Zásuvky a vypínače Sedna Design/Elements kombinujú dizajn a inovatívne funkcie. A to všetko za cenu, ktorá poteší aj vašu peňaženku.

sedna vypinac
sedna industrial | Source: Schneider Electric

Sedna Design je v štyroch farbách, Sedna Elements má vzhľad teraz veľmi žiadaných prírodných materiálov ako drevo, kov, kameň či sklo. Všetky sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete vytvoriť vlastný dizajn do každej miestnosti.

sedna vypinac
sedna nordic | Source: Schneider Electric

Jednoduchá montáž ušetrí množstvo času a konštrukcia si hravo poradí aj s nerovnými stenami. Rámčeky sa dajú montovať vertikálne aj horizontálne a vedľa seba pohodlne zapojíte až päť prístrojov. 

sedna vypinac
sedna oure | Source: Schneider Electric

Do rámika môžete okrem zásuviek a vypínačov nainštalovať aj USB nabíjačky, držiaky na telefóny, automatické spínače svetiel s detektorom pohybu, termostaty, či spínače na žalúzie.

Premeňte svoj byt či dom na vysnívaný domov do poslednej zásuvky. So Sednou od Schneider Electric popritom ušetríte čas i náklady.

Viac informácií nájdete na stránke www.se.com/sk alebo na www.mojvypinac.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.