Meteostanica s bezdrôtovým senzorom Orava Meteo-1 aj s AC adaptérom
Zdroj: Orava

Vyhrajte prenosnú meteostanicu s bezdrôtovým senzorom Orava Meteo-1 aj s AC adaptérom v hodnote 40 eur!

Počasie dokáže byť vrtkavé. Hlavne v zime, na jar a na jeseň býva ťažké odhadnúť, aká presne teplota zúri za oknom. Na to, aby sme sa vhodne obliekli a vedeli, s akým počasím máme cez deň počítať, by sa nám doma zišla šikovná meteostanica. O jednu takú z ponuky slovenskej značky Orava teraz súťažíme.

Napíšte nám správnu odpoveď na súťažnú otázku a možno sa pri losovaní výhercu usmeje šťastie práve na vás. Súťaž bude trvať do 29.2.2024 a meno víťaza súťaže oznámime v tomto článku.

Súťažná otázka (správnu odpoveď nájdete v článku nižšie):

Súťaž ORAVA meteostanica
Aký dosah v metroch má vonkajší snímač meteostanice Orava Meteo-1?

Vyplňte, prosím, kontaktné údaje

Na zadaný email Vás budeme informovať o prípadnej výhre.
Newsletter
Ide o bezplatne zasielaný týždenný súhrn noviniek. Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím.
Marketingový súhlas
Súhlas môže udeliť len osoba od veku 16 rokov. Údaje nebudú poskytnuté tretím osobám a tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Úplné podmienky spracovania osobných údajov

Prosím povedzte nám niečo o sebe

Bývate vo vlastnej nehnuteľnosti?
Bývate v bytovke alebo v rodinnom dome?
Plánujete v najbližších 3 rokoch investovať do výstavby alebo obnovy bývania?
Môžete vyznačiť aj viac možností

Odoslaním formulára potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami súťaže, ktoré obsahujú aj zásady spracovania osobných údajov.

Meteostanica, budík aj nabíjačka v jednom Orava Meteo-1

Chystáte sa von, ale neviete, aká teplota zúri za oknom? Ak sa oblečiete priveľmi, budete sa potiť, ak primálo, hrozí vám, že vás „zafúkne“ a prechladnete. Preto si túto informáciu nestačí tipnúť, treba ju vedieť na istotu. Exaktné informácie o tom, ako je v exteriéri, ale aj u vás doma, vám spoľahlivo prezradí digitálna meteorologická stanica Orava Meteo-1. Vďaka nej budete mať prehľad o počasí skôr, než vstanete z postele. K meteostanici totiž patrí bezdrôtový vonkajší snímač s dosahom 30 m, ktorý jednoducho položíte na vonkajší parapet alebo zavesíte na stenu, na jeho prepojenie s hlavnou jednotkou, ktorá je vo vnútri, nepotrebujete žiadne káble. Tento vonkajší snímač je odolný voči vode so stupňom ochrany IPX3, takže ho nezaskočí ani spŕška dažďa či snehová nádielka. Meteostanica meria vonkajšiu aj vnútornú teplotu a takisto vlhkosť prostredia doma aj vonku. Všetky dáta prehľadne zobrazuje na veľkom LCD displeji. Tu je uvedený aj dátum, čas a jedna zo štyroch prehľadných infografík zobrazujúcich predpoveď počasia. Orava Meteo-1 však nie len taká obyčajná meteostanica! Poslúži vám aj ako budík s funkciou opakovaného budenia Snooze, aj ako nabíjačka. Na boku má totiž vstavané dva USB porty, cez ktoré pohodlne nabijete napríklad smartfón a iné externé zariadenia. Orava Meteo-1 funguje na zapojenie do elektrickej siete vďaka AC adaptéru, ktorý sme vám v tejto súťaži k meteostanici pribalili. Pri výpadku prúdu ju v prevádzke udržia dve AAA batérie.

Meteostanica s bezdrôtovým senzorom Orava Meteo-1 aj s AC adaptérom
Zdroj: Orava

Zdroj: Orava

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.