Za nákup tehál HELUZ až 400 EUR na útratu v e-shope Alza.sk

Za nákup tehál HELUZ až 400 EUR na útratu v e-shope Alza.sk

Objednávku tehál HELUZ v období od 1. februára do 31. marca 2019 zatraktívni rovnako ako vlani darčekový poukaz v hodnote až 400 EUR na nákup ľubovoľného tovaru na Alza.sk. Spoločná akcia spoločnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.sk je určená zákazníkom, ktorí si nechajú v spoločnosti HELUZ spracovať výkaz výmer na stavebný materiál pre rodinný dom, následne si tehly HELUZ objednajú a odoberú v stanovenom termíne. Viac na  www.heluz.sk/akcie.

Podmienkou pre získanie poukážky je registrácia na stránkach www.heluz.sk/akcie do 31. marca 2019, zaslanie podkladov pre spracovanie výkazu výmer a následná objednávka materiálu do 15. apríla 2019. Do konca apríla potom bude potrebné uskutočniť vývoz materiálu – tento termín je možné posunúť zložením kaucie do polovice mája.
 
Hodnota poukážky sa líši podľa typu objednaných tehál. Za tehly HELUZ FAMILY 2in1 alebo HELUZ FAMILY dostane stavebník darčekový poukaz na 400 EUR na útratu na Alza.sk, za ostatné tehly HELUZ je hodnota darčekového poukazu 200 EUR. Platnosť kupónu bude do konca januára 2020. 

4 KROKY, AKO SA ZÚČASTNIŤ
 
1) Registrujte sa

Registrujte sa na www.heluz.sk/akcie do 31. marca a dostanete cenovú ponuku pre svoj projekt.

2) Objednajte tehly

Objednajte stavebný materiál do 15. apríla u svojho predajcu.

3) Vyzdvihnite tehly

Odoberte tovar do 30. apríla a získajte poukaz na nákup tovaru na Alza.sk.

4) Nakupujte až za 400 EUR

Vyberajte! Poukaz je možné uplatniť na nákup ľubovoľného tovaru z aktuálnej ponuky v e-shope Alza.sk.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje