Majstre roka 2022 - hlasovanie verejnosti

Vyhodnotenie verejného hlasovania o Majstra roka 2022

Počas októbra prebiehalo na našom webe hlasovanie verejnosti o najlepší projekt zo všetkých 42 prihlásených do súťaže Majster roka 2022. Pozrite sa, ktorý projekt od vás získal najviac hlasov a kto získal kotlíkovú liatinovú súpravu 15 L od výrobcu Thorma.

Na piatom mieste sa umiestnil projekt kurína s piatimi klietkami pre chov králikov a využitím dažďovej vody na polievanie záhradky:

Na štvrtom mieste sa umiestnil projekt altánku so zelenou strechou:

Tretie miesto obsadil projekt terasy pri jazierku v tvare lode:

Druhé miesto si za rovnaký počet hlasov odniesol projekt záhradného domčeka s plotom a s pracovným stolom na sadenie a projekt domácej sauny v záhrade:

a

Prvé miesto získal projekt postele z orechového dreva s úložným priestorom a jeho autor Tomáš sa stal šťastným majiteľom kotlíkovej liatinovej súpravy 15 L od výrobcu Thorma.

Zo všetkých hlasujúcich sme vyžrebovali piatich, ktorí od nás získajú ročné predplatné časopisu Môj dom. Sú to: Dominka K., Norbert Š., Jaroslav B., Lukáš K., Maťo P. Majiteľom druhej kotlíkovej sústavy Thorma sa stal Ivan B.

Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme za účasť!

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.