Vyhodnotenie súťaže o univerzálnu sekeru Fiskars X15

Vyhodnotenie súťaže o univerzálnu sekeru Fiskars X15

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže a poslali nám do redakcie svoj výrobok z dreva. Fotografie nás veľmi potešili. Zo všetkých obdržaných príspevkov sme vyžrebovali jedného súťažiaceho, ktorý získal univerzálnu sekeru. Súťažiaci, ktorý na Facebooku pri svojej fotografii nazbieral najviac lajkov, vyhral špeciálnu cenu od vydavateľstva JAGA. 

Vyhodnotenie:

1. Univerzálnu sekeru Fiskars X15 získava Mirka Šipošová.

2. Ročné predplatné časopisu Urob si sám získava Miroslav O. za 97 lajkov pri svojej fotografii.

Výhercom srdečne blahoželáme!

———————–

Podmienky súťaže:

Svoje fotografie môžete posielať na adresu ussportal@jaga.sk alebo prostredníctvom facebookovej správy. Na našej facebookovej stránke www.facebook.com/urobsisam.sk budeme postupne vaše výtvory zverejňovať. Ten, ktorý sa bude ľuďom najviac páčiť a nazbiera najväčší počet lajkov, dostane od nás špeciálnu cenu.

Sekera Fiskars X15

Zo všetkých obdržaných fotografií vylosujeme jedného šťastlivca, ktorý získa hlavnú cenu – parádnu univerzálnu sekeru Fiskars X15.

Súťaž potrvá do 6.7.2014, tak neváhajte a pošlite nám svoje dielo už dnes!

So zaslaním svojej fotky súťažiaci udeľuje vydavateľstvu JAGA GROUP s.r.o. právo uverejnenia fotografie na internetovej sránke urobsisam.sk a na facebooku UROB SI SÁM a zároveň potvrdzuje, že fotografiou disponuje oprávnene.

Komentáre

  1. nevidím foto, ktoré zvíťazilo???

    1. Dobrý deň, fotografie víťazov sme doplnili.

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.