Súťaž: Vyrobte si tablet vlastnými rukami

Súťaž: Vyrobte si tablet vlastnými rukami

Denne sa zbavujeme nepotrebného materiálu, poškodeného nábytku alebo nefunkčných vecí z domácnosti. Pritom je len otázkou kreativity a 15 minút, aby sme im vdýchli nový život. Zo starých kartónov luster, z použitých pneumatík štýlová taburetka, z pokazenej stolnej lampy kvetináč. To všetko rýchlo a jednoducho a vlastnými rukami!


Zapojte sa do čitateľskej súťaže o najkreatívnejší domáci nápad a hrajte o tablet Sencor Element 9.7 a pomocníkov do domácnosti od spoločnosti Henkel. Desiati z vás sa môžu tešiť na hodnotné produktové ceny a celoročné predplatné časopisu Urob si sám.

Vytvorte pomocou akéhokoľvek produktu od firmy Henkel zo starých vecí nové, zdokumentujte to aspoň tromi fotografiami a opíšte postup prípravy. Vyhráva najkreatívnejší nápad a najlepšie zvládnutý postup jeho výroby.

Vaše postupy posielajte do 2. septembra 2013 prostredníctvom e -mailu na adresu sutaz@jaga.sk, predmet: Vlastnými rukami. Alebo poštou na adresu Jaga group, s.r.o., časopis Urob si sám, Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava. Pri zasielaní nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje.

Podrobné podmienky súťaže nájdete tu:

–>

Komentáre

  1. Dobry den, kedy bude prosim vas vyhodnotenie tejto sutaze?

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.