Nové súťaže časopisu Urob si sám

nove sutaze casopisu urob si sam

Zapojte sa do nových zaujímavých sútaží a prezentujte svoj dom, chatu  či chalupu. Pre študentov sme pripravili súťaž o najlepší študentský nápad.

O NAJKRAJŠÍ DOM NA SLOVENSKU 

Pošlite nám poštou alebo e-mailom najmenej jednu fotografiu (počet fotografií nie je ohraničený) vášho domu, chaty alebo chalupy a tak sa zapojte do súťaže. Na fotografii by mala byť celá stavba. V prípade viacerých fotografií môžete priložiť aj zobrazenie detailov (exteriérová vianočná alebo jarná výzdoba, balkón s kvetinami, pekný vstupný priestor, príjazdová cesta, upravená predzáhradka, pekný interiér a pod.).
K fotografiám priložte krátky text, v ktorom uveďte približná veľkosť zastavanej plochy a krátky opis domu. V texte môže byť uvedená aj nejaká zaujímavosť (príbeh z výstavby domu, problémy a ich riešenia, zaujímavý technický detail, starosti a radosti financovania a pod.).

Môžete vyhrať dvakrát

▶  Každý mesiac odmeníme autorov uverejnených príspevkov autorským honorárom a vecnou cenou vydavateľstva JAGA.
▶  Na základe počtu hlasov sa vyhodnotia úspešné domy. Autor fotografie domu, ktorý v priebehu roka získa najviac hlasov od čitateľov, bude odmenený zvláštnou vecnou cenou.
▶  Každý mesiac vyžrebujeme z hlasujúcich čitateľov víťaza zaujímavej vecnej ceny.
 Výhry aj pre hlasujúcich čitateľov!
▶ Veľkosť, ani vek domu nerozhoduje, dôležitá je, aby sa čitateľom páčil. O kráse domu teda budete rozhodovať Vy – čitatelia časopisu Urob si sám. Hlasujúci pošle v zásielke (list, korešpondenčný lístok) kupón z časopisu, v ktorom je dom uverejnený. Do súťaže sa teda môžu zapojiť všetci čitatelia časopisu Urob si sám.
▶  Zaslaním fotografií a textu dáva autor súhlas s ich uverejnením v médiách vydavateľstva JAGA bez ďalších obmedzení, ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Nevyžiadané príspevky redakcia nevracia.
▶  Hlasovacie lístky so súťažným kupónom posielajte poštou.
                                        JAGA GROUP, s.r.o.
                                        O najkrajší dom
                                        Redakcia Urob si sám
                                        P.O. Box 61, Imricha Karvaša 2, 810 05 Bratislava 15
▶ Fotografie a texty zasielajte poštou alebo e-mailom na adresu stanislav.botur@jaga.sk

MLADÝ NÁPAD 2012

Si šikovný? Tak sa ukáž!

V roku 2012 vyhlasujeme špeciálnu súťaž v kategórii študentov stredných a vysokých škôl o najlepší študentský nápad. Pošli nám text, fotografie či nákres výrobku, ktorý si vlastnoručne zhotovil. Nezabudni uviesť svoju adresu, e-mail a telefón. Môžeš priložiť aj svoju fotografiu.

Každý mesiac v redakcii oceníme najlepší študentský výrobok prémiou 67 € – a možno práve ten tvoj!

▶ Pri výrobkoch zo školskej dielne zviditeľníme aj školu. Na konci roka redakcia vyhodnotí tri najlepšie školské príspevky a školy, kde vznikli, dostanú vecné dary od našich inzerentov.
▶ Kópia dokladu o návšteve školy je podmienkou.
▶ Súťaž nie je rozdelená na oblasti. Výrobky súťažia v jedinej kategórií. Súťaže sa teda môže zúčastniť každý svojpomocne zhotovený výrobok zo stavebníctva, strojárstva, motorizmu, elektrotechniky, chémie, modelárstva a ďalších nešpecifikovaných oblastí.
▶ Dôležité je, aby výsledok tvojho snaženia bolo možné odfotografovať, resp. nakresliť. Treba priložiť aj textový opis podstatných pracovných krokov, vhodný je aj názorný foto–postup pri jeho zhotovení.
▶ Maximálny rozsah textov je ohraničený na 6 tisíc znakov vrátane medzier a 15 grafických materiálov (fotografií, kresieb, schém).
▶ Príspevok uverejnený v časopise Urob si sám odmeníme honorárom. O uverejnení príspevku rozhodne redakcia časopisu.
▶ Zaslaním fotografií a textu dávaš ako autor súhlas s ich uverejnením v tlačených aj elektronických médiách vydavateľstva JAGA bez ďalších obmedzení, ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Nevyžiadané príspevky redakcia nevracia.
▶ Príspevky zašli poštou  alebo e-mailom na adresu
                                    JAGA GROUP, s.r.o.
                                    Redakcia Urob si sám
                                    Mladý nápad 2012
                                    P.O. Box 61, Imricha Karvaša 2, 810 05 Bratislava 15
                                    e-mail: stanislav.botur@jaga.sk

–>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.