Škody (nielen) v domácnosti

image 50631 25 v1

Financie na náhradu škody nechtiac spôsobenej neopatrnosťou členov domácnosti alebo faktormi, ktoré nedokážete ovplyvniť, ako sú rôzne prírodné živly, je možné získať vďaka adekvátnemu poisteniu bývania. Optimálne zahŕňa poistenie nehnuteľnosti, domácnosti aj zodpovednosti za škodu.

Ako v prípade inovatívneho poistenia HODNOTA DOMOVA, ktoré poskytuje široký rozsah krytia, vrátane špecifických rizík, aké priniesla moderná doba. Napríklad kybernetického rizika (ohrozenie virtuálnej identity, útok pri elektronických platbách), zneužitia mobilného telefónu, krádeže kľúčov motorového vozidla, výberu hotovosti pod hrozbou fyzického násilia a dokonca i škôd spôsobených vandalmi či sprejermi. Dojednať si je možné aj pripoistenie právnej ochrany (pre prípad susedských sporov alebo právnych problémov s nehnuteľnosťou), spoluúčasti či straty nájomného. Viac informácií a možnosť uzavretia poistenia na www.wuestenrot.sk.

*6060 (0850 60 60 60) 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.