image 20098 25 v1

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom 5/2014

Už túto sobotu 8.2 vám na Jednotke poradíme s pestovaním sliviek. Na Valentína pripravíme kvetinové aranžmán zo suchých kvetov. Ušijeme čarovnú dekoráciu na svietnik. Predstavíme vám amerického stafordšírskeho teriéra. Ponúkneme vás zimným čajom. Starej stoličke dáme nový romantický vzhľad. 

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTVS v premiére na Jednotke každú sobotu o 17:25. Moderátori relácie sú Kristína Farkašová, Michaela Majerníková a Marcel Ochránek.

Relácia Postav dom, zasaď strom

Magazín pre všetkých, ktorí sa radi púšťajú do budovania a prerábania, ale tiež pre tých, ktorí si všeličo vyrobia sami, doma či na záhrade. Relácia predstavuje rôzne zaujímavé, kreatívne a nenáročné koníčky, ktoré dokážu ľuďom vyplniť zmysluplne voľný čas a zároveň v rodinách vyčariť atmosféru pohody a radosti.

 1. Stefan Droppa BRZOTIN 91 049 51 says:

  Vasa relacia ma 20 rokov spravna odpoved je B

 2. Eva says:

  V jednej relacii ste radili, ako prilepit postovu schranku na plot.Bolo to silne lepidlo tlacene cez kartusu. Na vasej stranke neviem najst to video, v ktorom to prezentujete, prosim, poradte mi , o ake lepidlo ide.
  Dakujem

 3. Viera Metelková, BA says:

  Dobrý deň prajem,
  veľmi radi pozeráme s manželom Vašu reláciu. Dlhé roky sme aktívni záhradkári, v záhradke trávime veľa času. Manžel je „veľký“ kutil, ozaj je šikovný, takže stále niečo vymýšľa. Chováme napr.aj sliepky a tie majú otváranie dverí na el. spínač, takže aj keď tam nie sme môžu vyjsť von a večer zas späť a dvere sa za nimi zatvoria. Potravu majú v zásobníku, voda sa im doleje…
  Hlavne Vám ale píšem preto, že Vám chcem poslať foto našich hurmi kaki, ktoré sa nám tento rok urodili. Je to pastva pre oči. Ak máte záujem o foto, kontaktujte ma prosím na moju mailovú adresu a fotky Vám pošlem. Stromček má 5 rokov a minulý rok zarodil po prvý krát – mal 19 kusov. Tento rok ich tam je asi 50 ks, možno aj viac. Máme však trochu problém s tým, že plody by mali dozrieť na strome, v podstate by tam mali ostať aj po opade lístia a práve vtedy sú ľahkou potravou napr. pre sýkorky. Vymyslela som si že na plody natiahnem sieťky z cibule a pokúsim sa ich takto ochrániť. Uvidím aký bude výsledok. Inak máme aj malé kiwi, ktoré sa tiahnu ako vinič, ďalej figy, malý citrónovník, ktorý mal niekoľko citrónov. Počas sezóny nám kvitnú rôzne krásne hlavne trvalky a tak záhradka skoro každý týždeň mení svoj vzhľad. Mať svoju záhradku je super!
  Prajem Vám Vo Vašej práci veľa dobrých nápadov a ostávam s pozdravom

  Viera Metelková

  1. Danka says:

   Dobrý deň, pani Metelková, videla som fotku Vašej úrody hurmikak v Postav dom, zasad strom. Hurmikaki zbožňujem, ak by ste ich na jesen predávali, rada zoberiem pár kíl, bývam v D. Lužnej. Ďakujem Danka

 4. Rudolf Rolf says:

  Mali by ste zmeniť názov relácie, napríklad „Vystrihni si, nalep si, namaluj si“ So záhradou to má málo a s domom vôbec nič! Je to slabé a infantilné.

 5. Milan Paukov says:

  Páči sa nám Vaša relácia hlavne,kde sa hovorí o pestovaní a ochrane ov.stromkov.Ostatné časti sa mi tiež páčia,ale najviac sa sústredujem na záhradky. Pri tejto príležitosti by som sa chcel zapojiť do súťaže aj ja.Moja dpoveď na Vami položenú otázku je B 20.rokov

 6. Ľubomír Miklian says:

  Páči sa nám Vaša relácia,najviac záhrada.
  Odpoveď je 20 rokov

 7. Miloslava Kissová says:

  úžasná relácia, pozeráme 20 rokov celá rodina. A hlavne tá veselá nálada je fain na rozdiel iných relácií.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.