Silikónový tmel ku škárovacím maltám zadarmo

image 36129 25 v1

Mapei pripravil v hobbymarketoch Hornbach špeciálnu predajnú akciu. K vybraným odtieňom cementovej škárovacej malty Ultracolor Plus získate silikónový tmel zadarmo.

Každý obkladač ocení nielen jednoduché spracovanie cementovej škárovacej malty Ultracolor Plus, ale aj špeciálnu predajnú akciu v hobbymarketoch Hornbach.

Za nákup dvoch balení Ultracolor Plus s hmotnosťou 5 kg získate zdarma silikónový tesniaci tmel MAPESIL AC bez obsahu rozpúšťadiel. Predajná akcia sa vzťahuje na Ultracolor Plus v nasledujúcich farebných odtieňoch: biela – 100, Manhattan – 110, Jasmin – 130 a Braz 142 a platí do vypredania zásob.

Výhody škárovacej malty Ultracolor Plus

Cementová škárovacia malta Ultracolor Plus sa vyznačuje najnižšou nasiakavosťou na trhu vďaka technológii DropEffect®. Tá výrazne znižuje pohlcovanie povrchovej vody a zaručuje tak najlepšiu odolnosť výslednej škáry proti tvorbe plesní a znečisteniu. Ako jediná na trhu obsahuje technológiu BioBlock®, ktorá zabraňuje tvorbe a bujneniu rôznych druhov plesní vo vlhkom prostredí. Jej univerzálnosť ju predurčuje na použitie v interiéri i v exteriéri.

www.mapei.sk alebo www.fb.com/mapeislovensko

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.