Nová technológia, dizajn a smart riešenie v jednom

kondenzačný kotol
Zdroj: Vaillant

Spoznajte najnovšiu kondenzačnú technológiu pre maximálny energetický výnos. Prekvapí vás moderný plochý dizajn, najmodernejšie funkcie a inteligentné ovládanie na diaľku cez smartfón. Tieto výhody prináša novinka na vykurovanie rodinných domov, ideálna pre novostavby i modernizácie.

Ide o mimoriadne energeticky úsporný závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive (20 a 25 kW, A) s označením Green iQ. V domácnostiach zabezpečí efektívne vykurovanie, prípadne aj prípravu teplej vody (v kombinácii s externým zásobníkom teplej vody). Jeho atraktívny dizajn vás upúta na prvý pohľad. Čisté, jasné línie a osvetlený čierno-farebný displej sú znakom novej éry vykurovacích zariadení.

kondenzačný kotol
Zdroj: Vaillant

Jeho srdcom je inteligentné riadenie spaľovania IoniDetect, s ktorým kotol automaticky deteguje rôzne druhy či vlastnosti plynu. Na základe toho sa jeho spaľovací systém sám optimalizuje. Je to technológia, ktorá myslí na budúcnosť, kedy môže dochádzať k zmene zloženia dodávaného plynu. Ďalšie úspory dosiahnete so systémovým regulátorom sensoCOMFORT a s internetovým modulom, ktoré sú súčasťou balenia.

www.vaillant.sk