image 33774 25 v1

RE-NEW obnoví vaše skáry lacno a rýchlo

Aj vás v kúpeľni strašia zašlé škáry a šíriaca sa pleseň? Dnes tieto problémy trápi až 70% populácie. Nemusí ísť iba o problémy v kúpeľni – so škárami, ktoré sú zašlé, popraskané, znečistené alebo sa na nich rýchlo usadzuje pleseň sa môžete stretnúť aj v kuchyni či toalete. V podstate všade, kde máte obklad a samozrejme – silikónové škáry.

Ešte stále ste sa nepustili do rekonštrukcie alebo renovácie týchto problematických miest, pretože sa bojíte komplikovaného postupu a neporiadku, ktorý je súčasťou opráv? Čistiace prostriedky sú mnohokrát nepostačujúce na odstránenie opotrebovanosti alebo plesne.

Ceresit RE-NEW je ideálnym riešením pre obnovu vašich škár. Ľahko sa aplikuje a môže sa použiť na všetky druhy silikónových škár, vrátane farebných. Pri izbovej teplote vytvrdzuje na elastickú, silikónovú vrstvu s dlhou životnosťou. Jednou z najväčších výhod Ceresit RE-NEW je, že po aplikovaní je povrch odolný voči tvorbe plesní a zachyteniu nečistôt. Okrem vynikajúcej priľnavosti na pôvodný podklad vyniká nový obnovovač škár aj svojim užívateľským komfortom – je bez zápachu, pôvodný silikón sa nemusí odstraňovať a jednoducho sa nová vrstva aj opravuje – nezatvrdnutý silikón je vodou zmývateľný. Je odolný voči vode, morskej vode, zriedeným hydroxidom, zriedeným kyselinám, cementovou maltou a vodou riediteľným čistiacim prostriedkom.

Samotná aplikácia je jednoduchá ako písanie so zvýrazňovačom s profesionálnym prevedením ako od majstra.

Doprajte si kúpeľňu ako novú bez vysokých nákladov a bez majstrov. Riešením už nemusí byť nákladná a zložitá renovácia. Vyskúšajte Ceresit RE-NEW a zažiarte s obložením, ktoré vyzerá ako nové a navyše, bez plesne.

Ďalšie informácie o novom obnovovači škár Ceresit RE-NEW nájdete na www.stopvlhkosti.sk. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje