RE-NEW obnoví vaše skáry lacno a rýchlo

image 33774 25 v1

Aj vás v kúpeľni strašia zašlé škáry a šíriaca sa pleseň? Dnes tieto problémy trápi až 70% populácie. Nemusí ísť iba o problémy v kúpeľni – so škárami, ktoré sú zašlé, popraskané, znečistené alebo sa na nich rýchlo usadzuje pleseň sa môžete stretnúť aj v kuchyni či toalete. V podstate všade, kde máte obklad a samozrejme – silikónové škáry.

Ešte stále ste sa nepustili do rekonštrukcie alebo renovácie týchto problematických miest, pretože sa bojíte komplikovaného postupu a neporiadku, ktorý je súčasťou opráv? Čistiace prostriedky sú mnohokrát nepostačujúce na odstránenie opotrebovanosti alebo plesne.

Ceresit RE-NEW je ideálnym riešením pre obnovu vašich škár. Ľahko sa aplikuje a môže sa použiť na všetky druhy silikónových škár, vrátane farebných. Pri izbovej teplote vytvrdzuje na elastickú, silikónovú vrstvu s dlhou životnosťou. Jednou z najväčších výhod Ceresit RE-NEW je, že po aplikovaní je povrch odolný voči tvorbe plesní a zachyteniu nečistôt. Okrem vynikajúcej priľnavosti na pôvodný podklad vyniká nový obnovovač škár aj svojim užívateľským komfortom – je bez zápachu, pôvodný silikón sa nemusí odstraňovať a jednoducho sa nová vrstva aj opravuje – nezatvrdnutý silikón je vodou zmývateľný. Je odolný voči vode, morskej vode, zriedeným hydroxidom, zriedeným kyselinám, cementovou maltou a vodou riediteľným čistiacim prostriedkom.

Samotná aplikácia je jednoduchá ako písanie so zvýrazňovačom s profesionálnym prevedením ako od majstra.

Doprajte si kúpeľňu ako novú bez vysokých nákladov a bez majstrov. Riešením už nemusí byť nákladná a zložitá renovácia. Vyskúšajte Ceresit RE-NEW a zažiarte s obložením, ktoré vyzerá ako nové a navyše, bez plesne.

Ďalšie informácie o novom obnovovači škár Ceresit RE-NEW nájdete na www.stopvlhkosti.sk. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.