image 22202 25 v1

Využite akciu na komín

Pri kúpe komína sa neunáhlite. Vsaďte na praxou overené komínové systémy s adekvátnou dĺžkou záruky. K odskúšaným výrobkom najvyššej kvality patria komíny Icopal WULKAN.

Sú to komíny z prírodného vulkanického kameniva vyrábané na základe nórskej technológie. Majú väčšiu hrúbku steny komínovej tvárnice, vďaka čomu je tepelná a zvuková izolácia komína značky Icopal v porovnaní s inými komínmi podstatne lepšia. Vložka vyhotovená z lisovanej šamotovej keramiky umožňuje spoluprácu komínového systému so spotrebičmi s teplotou spalín od 60ºC do 600ºC. Preto sú tieto komíny aj v prípade vyhorenia sadzí úplne bezpečné, a to nielen pre vás, ale aj váš dom. Komínové systémy Icopal WULKAN navyše na streche vyzerajú atraktívne vďaka nadstrešným dekor elementom so vzhľadom tehly. Ide o výhodné a estetické ukončenie komína, ktoré sa ľahko a rýchlo montuje. Včasné dodanie tovaru umožňuje postaviť toto komínové teleso už v priebehu jedného týždňa a získať naň až 30-ročnú záruku. V rámci jarnej akcie si aktuálne môžete kúpiť jednoprieduchový komínový systém Cl 200/90 eko výšky 6,20 m za 510 eur a dvojprieduchový komínový systém Cl 200/90 eko alebo Cl 160/90 eko výšky 6,20 m za 960 eur.

www.icopal.sk 

  1. Ivan says:

    Kde sa vyraba ten komin ?

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.