Jubilejné sety za akciové ceny!

image 24492 25 v1

Spoločnosť STIEBEL ELTRON, nemecký líder na trhu s tepelnými čerpadlami, Vám pri príležitosti dvojitého jubilea ponúka jubilejné sety s tepelným čerpadlom WPL 10 AC za akciové ceny.

Tepelné čerpadlo vzduch|voda WPL 10 AC predstavuje optimálne riešenie pre novostavbu s maximálnymi tepelnými stratami do 8 kW. Tepelné čerpadlo je obzvlášť tiché a jeho moderný dizajn sa harmonicky začleňuje do príslušného stavebného projektu. Vyznačuje sa malou potrebnou plochou na umiestnenie, jednoduchou inštaláciou a funkciou aktívneho chladenia prostredníctvom reverzibilného chodu.

Tepelné čerpadlo je vybavené elektronickým expanzným ventilom a umožňuje vykurovanie kondenzačnej vaničky chladiacim okruhom. Tepelný výkon pri 2 °C vonkajšej teploty a 35 °C teploty výstupu vykurovacej vody je 6,74 kW a výkonové číslo pri rovnakých podmienkach je 3,51. Rozsah použitia tepelného čerpadla je od +40 °C do -20 °C vonkajšej teploty.

Tepelné čerpadlo disponuje možnosťou zapojenia do kaskády a je vybavené integrovaným meraním množstva tepla a elektromerom. Pri malých nárokoch na miesto sa odporúča nasadenie v spojení s modulom zásobníka HSBB 10 AC, vrátane 200-litrového zásobníka pitnej vody na prípravu teplej vody.

Akcia platí do 30. 6. 2015.

Bližšie informácie o akcii získate na www.stiebel-eltron.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.