Výmena starých okien
Zdroj: Incon

Preplatenie nákladov na energetický certifikát

Chcete dosiahnuť až tretinové úspory energie za vykurovanie? Vymeňte staré okná a získajte na tie nové štátnu dotáciu.

K žiadosti o dotáciu treba priložiť viaceré doklady vrátane energetického certifikátu. Nerobte si už ťažkú hlavu s jeho vybavením. Nechajte to na INCON a využite ich ponúkanú pomoc.

Výmena starých okien
Okná staršie ako 15 rokov už nespĺňajú súčasné štandardy a treba ich vymeniť za nové, modernejšie okná. | Zdroj: Incon

Vybavenie certifikátu bez starostí

INCON bezplatne zrealizuje obhliadku stavby vrátane spracovania podkladov pre vydanie energetického certifikátu a pomôže s jeho vybavením. Zároveň preplatí náklady na certifikát pôvodného stavu domu. Ako bonus poskytne aj kontakt na overenú odborne spôsobilú osobu.

Výmena starých okien
INCON preplatí náklady na energetický certifikát a pomôže s jeho vybavením. | Zdroj: Incon

Ušetrite stovky eur ročne

Staršie okná vrátane mnohých plastových, ktoré na dome máte viac ako 15 rokov, už nespĺňajú súčasné štandardy energetickej náročnosti. Neváhajte s ich výmenou a obnovte dom s INCON-om. Zvoľte si plastové okná INCON Komfort EVO s rozšírenou stavebnou hĺbkou 82 mm. Majú o 25 % viac materiálu ako bežné plastové okná, preto sa nekrútia a nedajú sa ľahko vypáčiť. Hlbšie uloženie skla obmedzuje rosenie. Okná poskytujú vynikajúcu tepelnú a akustickú izoláciu.

www.incon.sk

Zdroj: INCON, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje