Prémiové krmivo v Mountfielde za najnižšie ceny

image 24879 25 v1

„Sme si vedomí, že každé zviera je jedinečná osobnosť so špecifickými výživovými požiadavkami. A práve krmivo je to, čo má zásadný vplyv na ich zdravie,“ hovorí Ladislav Pavlík, špecialista na krmivo pre psov a mačky zo spoločnosti Mountfield.

„Preto sme sa rozhodli popri dlhodobo obľúbenom krmive CARNIS štandardnej kvality zaradiť na prianie našich zákazníkov do sortimentu absolútnu novinku – prémiové krmivo VIVAVITA pre psov a mačky,“ doplňuje Pavlík. Prémiové granuly, konzervy, paštéty a nadýchané peny VIVAVITA sú vysoko kvalitným a výživovo kompletným krmivom vhodným naprieč všetkými vekovými kategóriami a životnými fázami psov a mačiek. Nie je nutné ho podporovať žiadnymi ďalšími výživovými doplnkami.

krmivo
      Granuly s výťažkom Yuccy Schidigery, až 75 % podielom mäsa v paštétach a veľkými šťavnatými kusmi mäsa v konzervách – to je prémiové krmivo VIVAVITA. Predáva Mountfield

Krmivo Vivavita = viac za menej

„Rovnako ako pri krmive CARNIS aj pri prémiových novinkách VIVAVITA držíme čo najnižšie ceny. Ani prémiové krmivá, ktoré vidíte v špecializovaných obchodoch, totiž nemusia byť vždy drahé. Využívame to, že je našich zákazníkov veľa, a tým pre nich môžeme u svojich dodávateľov dosahovať vynikajúce ceny. Veríme, že budú opäť spokojní,“ pripomína Pavlík. Napríklad 15 kilogramov chutných granúl pre dospelých psov tak teraz kúpite za akciovú cenu 42,20 € namiesto predajnej ceny 16,60 €. Granuly pre kastrované mačky potom len za 3,65 € namiesto predajnej ceny 9,10 €. A za skvelé ceny sú aj konzervy, paštéty a nadýchané peny.

krmivo

      Za 15 kilové balenie prémiových granúl VIVAVITA pre dospelé psy zaplatíte teraz len 42,20 € oproti predajnej cene 16,60 €. 1,5 kg granúl pre kastrované mačky si odnesiete len za 3,65 €. Predáva Mountfield

Na trhu je celý rad krmív rôznej kvality. Vivavita prémiové krmivo však prináša oproti nim niečo navyše. Za všetko hovorí až 75 % podiel mäsa, látky chondroitín a glukozamín pre ochranu namáhaných kĺbov veľkých ťažkých psov alebo výťažok z rastliny Yucca Schidigera pre zmiernenie pachu stolice, moču a zníženie plynatosti.

Granuly, konzervy alebo paštéty ako spestrenie jedálnička

Psy a mačky niekedy krmivo, ktoré im ponúknete, odmietajú. Vivavita prémiové krmivo je však pre zvieratá také chutné, že v jeho prípade je to takmer vylúčené. A niet sa čomu čudovať. Veď vôňa paštét je príťažlivá aj pre samotných majiteľov. Konzervy so 45 % obsahom veľkých šťavnatých kusov mäsa sú gurmánskym pôžitkom pre každý psí žalúdok, rovnako ako lahodné paštéty so 75 % hovädziny, pečene, morčaciny i jahňaciny. A nadýchané peny? Neexistuje mačka, ktorá by odolala.

PR článok spoločnosti MOUNTFIELD a.s.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.