Posledný tohtoročný Môj dom už v predaji!

image 19287 25 v1

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií na zveľadenie interiéru či záhrady, ale aj na stavbu domu. Nájdete ho na stánkoch a v hypermarketoch od 17. decembra.

Keďže najnovší Môj dom je posledný v roku 2013 a zároveň prvý v roku 2014, je tak trochu koncoročný, trochu novoročný, trochu slávnostný a najmä výdatne inšpiratívny – nájdete tu nápady na vytvorenie silvestrovskej aj zimnej nálady či originálne slávnostné prestieranie, a prezradíme vám aj to, aké štýly sa dnes nosia v kúpeľniach.  Samozrejme, ani  tentoraz nechýbajú v Mojom dome zaujímavé domy, interiéry a nápady, ako vylepšiť ten váš.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

 

Inšpirácie „z druhej ruky“.

Tentoraz vás zavedieme na farmu v Anglickom grófstve Kent, kde výtvarníčka Amanda Page vytvára zaujímavé dekorácie za pár drobných. Inšpirácia sa možno hodí ešte pred Vianocami, alebo si podobnú slávnostnú atmosféru môžete vytvoriť na Silvestra. 

Urobte si svietnik

Svetielka a sviečky ku koncu roka patria – navodia pohodovú atmosféru a niektoré aj príjemne prevoňajú byt. Tento svietnik vyzerá honosne, jeho výrobu však zvládnete aj pri sledovaní vianočnej rozprávky.

Nápady na originálne ľadové ozdoby

Keď vonku poriadne prituhne, s trochou vody a fantázie môžete mať záhradu ako zo zimnej rozprávky.

Polievky do každého počasia

Tento mesiac máme pre vás štyri skvelé recepty na polievky, ktoré vás po návrate z mrazivej prechádzky určite príjemne zahrejú.

Umelecké hniezdo Petra Nagya

Ako býva známy spevák? Rozhodne originálne. Nepotrpí si na luxus, skôr ho láka industriálna nezáväznosť zjemnená trochou romantiky.

Zvieracie inšpirácie

Sú veľkým trendom najmä v severskom dizajne a vďačne sa kombinujú napríklad s kožušinami či prírodnými materiálmi. Tipy na zvieracie  vankúše v troch rôznych štýloch vám prinášame v aktuálnom Mojom dome.

Testovali sme odšťavovače

Máte záhradu a premýšľate, ako spracovať úrodu rýchlo a chutne? My sme pre vás otestovali tri technológie odšťavovania na rôznom ovocí aj zelenine. Ktorý z prístrojov bol najpraktickejší a z ktorého vytekala najchutnejšia šťava? Dozviete sa v najnovšom čísle Môjho domu

Štyri charizmatické kúpeľne

Máte radi skôr pastelové farby, kvety, drevo či severský štýl? V kúpeľni by ste sa mali v prvom rade cítiť príjemne, a rozhodne by nemala byť nudná. Námety na zariadenie priestoru v štyroch originálnych štýloch nájdete v aktuálnom Mojom dome.

10 tipov na zelený interiér

Izbovými  rastlinami môžete interiér vhodne dotvoriť – treba si len správne vybrať také, ktoré sa hodia k jeho štýlu a do daných podmienok.  

Na čo v zime nezabudnúť

Aj tento mesiac vám pripomenieme, čo by ste mali urobiť v záhrade, aj ako sa postarať o balkón či izbové rastliny. A pridáme aj zopár tipov na zaujímavé rastliny či originálne dekorácie.

Umenie zhrdzavieť

Ukážeme vám aj dom, pri ktorom sa architekti zamerali najmä na zaujímavé materiály a povrchové úpravy. Výsledok je pôsobivý, príjemný na bývanie a zároveň nenáročný na údržbu. 

 

Prelistujte si časopis

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.