image 22645 25 v1

Obnova strechy rýchlo a lacno

Počas leta a nadchádzajúcej skorej jesene nastáva ideálny čas na uskutočnenie dlho odkladaných rekonštrukcií. Ak ide o obnovu strechy, platí to dvojnásobne. V prípade, že hľadáte rýchlu, účinnú a zároveň lacnú možnosť ako strechu ochrániť pred zrážkami a vlhkosťou, zbystrite pozornosť. 

Ideálnym pomocníkom pre domácich majstrov i profesionálov je nový hydroizolačný náter na báze asfaltu ICOPAL WATER Renovator. Môžete ho použiť nielen na rekonštrukciu a obnovu strešných krytín, ale aj na vytvorenie izolačných povlakov stien, soklov či iných častí budov. Je vhodný na rôzne podklady – od kovu, dreva až po betón. Môžete ho riediť vodou a jeho aplikáciu zvládnete rýchlo a hravo aj sami. Nanáša sa na studeno v tenkej vrstve maliarskou alebo strechárskou kefou. Podklad pritom môže byť vlhký, pozor však dávajte na to, aby nebol mokrý. Jedna vrstva náteru by mala mať hrúbku najviac 1 milimeter. V prípade, že rekonštruujete strechu, nanášajte na ňu najmenej dve vrstvy náteru ICOPAL WATER Renovator. Druhú vrstvu môžete ešte pred zaschnutím opatriť hrubozrnným posypom. Pri rekonštrukciách sa ICOPAL WATER Renovator používa aj ako penetračný náter určený na penetráciu podkladov. Táto novinka je neškodná voči životnému prostrediu. Nezapácha a jedinou zložkou, ktorá sa odparuje pri jej pomerne krátkom schnutí, je voda. Môžete ju preto bezpečne použiť aj v interiéri. Dostupná je vo výhodnom balení 10 a 20 kg.

natieranie

náter

Viac na www.icopal.sk.

ICOPAL a.s. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.