Plánujete stavať? KM BETA vám zadarmo spočíta spotrebu aj náklady

image 34026 25 v1

Potrebujete vedieť, koľko materiálu budete potrebovať na stropy alebo omietky, na hrubú stavbu alebo strešnú krytinu, a koľko vás to bude stáť? Pomôže vám KM BETA vďaka ponuke bezplatných kalkulácií.

Profesionálny výpočet zadarmo z projektu

Ak máte v ruke projekt, stačí na získanie presného výpočtu potreby strešných alebo murovacích prvkov, keramických stropov či maltových a omietkových zmesí zaslať výkresovú dokumentáciu e-mailom na adresu: vypocty@km-beta.sk. V rámci zákazníckych služieb KM BETA sa kalkulácii bude venovať zaškolený technický poradca, ktorý kalkuláciu v najkratšom možnom čase spracuje. Vy tak získate úplne zadarmo prehľad potrebných prvkov a materiálov a ich cenu. Tí, ktorí stavajú alebo prerábajú menšie objekty a nemajú k stavbe projekt, určite uvítajú možnosť výpočtu materiálu podľa nákresu ceruzkou! Samozrejme, čím presnejšie sú podklady – tým presnejší je aj výpočet.

Viac informácií o výrobkoch a ponukách služieb nájdete na www.km-beta.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.