Skroťte neposlušné ceruzky a perá

Skroťte neposlušné ceruzky a perá

Aj vám sa stáva, že máte v taške či kabelke niekoľko pier, a predsa ani jedno z nich v prípade potreby nenájdete? Práve pre vás je tu dizajnová chuťovka z českej dielne -  gumičky na perá a ceruzky.

V sortimente mladej českej papierenskej firmy Papelote je dalšia novinka – nová kombinácia jednoduchých blokov s farebnými štýlovými gumičkami, ktorým neodolá nielen dieťa, ale ani dospelý.

Gumičky sú ideálnym riešením pre tých, komu stačí na písanie iba jedna ceruzka alebo pero, a pritom ich nechcú nosiť iba tak voľne pohodené v taške či kabelke.

Gumička sa pretiahne cez blok a písacie potreby sa vložia do jednotlivých úchytiek (gumička môže niesť maximálne 5 pier alebo ceruziek). Takto sú blok aj ceruzka pripravené na okamžité použitie – stačí vytiahnuť blok a všetko je poruke.
  
Viac informácií o produktoch a predajným miestach nájdete na www.papelote.cz

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.