Nový časopis na trhu – Urob si sám Záhrada

Nový časopis na trhu - Urob si sám Záhrada

Vydavateľstvo JAGA, vydavateľ periodickej tlače a prevádzkovateľ internetových portálov z oblasti stavebníctva, architektúry, bývania a hoby, rozširuje portfólio svojich produktov o nový titul Urob si sám Záhrada. Časopis vychádza pod hlavičkou obľúbeného mesačníka pre domácich majstrov Urob si sám a orientuje sa predovšetkým na záhradkárov a milovníkov rastlín.

V každom čísle ponúkne množstvo cenných nápadov a rád, ako sa postarať o exteriérovú a interiérovú zeleň, ako aj úžitkovú záhradu, ako si poradiť s výberom záhradného náradia či záhradnej techniky a ďalšími prácami, ktoré so záhradou a pobytom v nej úzko súvisia. Chýbať nebudú detailné fotopostupy, ktoré čitateľom vysvetlia, ako si poradiť nielen s výsadbou konkrétnych rastlinných druhov, ale napríklad aj s rekonštrukciou terasy a ďalšími stavebnými prácami. Súčasťou periodika budú aj témy venujúce sa chovateľstvu a starostlivosti o úžitkové zvieratá. 

Časopis Urob si sám Záhrada sa vydavateľstvo JAGA rozhodlo vydávať po veľkom záujme čitateľov o špeciálne záhradné vydanie časopisu Urob si sám, ktoré vyšlo na jar 2014.

Šéfredaktorom časopisu Urob si sám Záhrada je Martin Čurda. Redaktormi sú Daniel Košťál a Milan Gigel. Do každého čísla budú svojimi textami prispievať aj fundovaní odborníci – pestovatelia či záhradní architekti. Nový časopis pre záhradkárov bude vychádzať na 64 stranách osemkrát ročne v náklade 30 000 kusov. Cena jedného výtlačku je 1,59 €. Prvé číslo vyšlo 10. februára 2015. Časopis je štandardným spôsobom distribuovaný do novinových stánkov, predajní periodickej tlače, obchodných reťazcov, iných špecializovaných predajní a na čerpacie stanice.

Zuzana Koporcová, marketing

Komentáre

 1. Lenka Krčmárová says:

  Výborne, teším sa. Manžel mi už zaplatil predplatné časopisu Urob si sám Záhrada. Martina Čurdu poznáme z televízie z programu Hurá do záhrady a táto jeho relácia sa nám veľmi páčila, pokiaľ ju moderoval on. Prajeme veľa úspechov.

 2. Hana Veselská says:

  Dobrý deň, odoberám Urob si sám – záhrada a teším sa z každého čísla.
  Práve teraz je obdobie, keď vo všetkých záhradkárskych médiách radia, že je čas na údržbu záhradného náradia.
  O toto sa vždy staral otecko, ale po jeho smrti neviem získať vo svojom okolí, kde by mi napr. nabrúsili záhradné nožnice, ale rada by som to urobila aj sama a hádam by som to aj zvláda, keby ste vo Vašom časopise poradili ako na to – pre záhradkárov začiatočníkov: čím a ako dezinfikovať, brúsiť, olejovať atď.

 3. Dá sa predplatiť aj elektronická verzia časopisu Záhrada?
  Ďakujem

 4. Mária Gavroňová says:

  Dobrý deň,
  Rada by som sa informovala ohľadom predplatného časopisu urob si sám záhrada 2018 ( + doplatok za dve čísla )mali ste to v ponuke nakoľko ešte v 12/2017 som si predplatila casopis a ešte nemam ani casopis ani ziadny email ci moju objednávku evidujete. Platila som cez účet slsp. Platobný príkaz na úhradu
  SK9475000000000702114133
  objednávka predplatné časopisu UROB SI SAM ZAHRADA + darček VS 0000008911 .Ďakujem za informáciu Mária Gavroňová

  1. Dobrý deň, žiaľ, nemáme na vás funkčný e-mail, prosím, pošlite nám ho. Vďaka

   1. Mária Gavroňová says:

    Email som Vám predsa poslala je aj v objednávke. Ale posielam: majca81@azet.sk

 5. Emil Konštiak says:

  Dobrý deň, mal by som záujem o uvedený časopis

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.