Novinky medzi elektrickými ohrievačmi vody

image 37965 25 v1

Jednoduché, bezpečné, komfortné, ... To je len zopár z celej rady prívlastkov, ktoré si elektrické ohrievače z rady EOV Trend skutočne zaslúžia. Ergonomicky tvarované úchyty vám zaručia jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Rovnako jednoduché je aj ovládanie samotného ohrievača.

Poistky proti zamrznutiu vody a proti prehriatiu ohrievača s funkciou resetu sa postarajú o bezpečnosť. Súčasťou elektrických ohrievačov vody z rady EOV Trend je aj bezpečnostný termostat a poistný ventil so spätnou klapkou ako príslušenstvo. K dispozícii máte neustálu možnosť vizuálnej kontroly teploty vody.

Mladší súrodenec, ktorý drží tradíciu v úspornosti

Nová rada sa vyznačuje úsporou energie pre ohrev vody, a teda aj úsporou vašich financií. Už starší brat, ohrievač z modelovej rady EOV, dokáže vďaka svojim vlastnostiam ušetriť viac ako 58 eur ročne. S elektrickými ohrievačmi značky Tatramat je šetrenie v domácnosti jednoduché.

28 mm hrubá tepelná izolácia a dvojzložková tvrdá PU pena najvyššej kvality sa starajú o nízku spotrebu energie. Skúšky životnosti tejto rady ohrievačov stimulujú stav min. 10 rokov prevádzky. O dlhú životnosť sa stará špeciálny smalt a anódová ochrana proti korózii.

Široká ponuka veľkostí

Podľa počtu odberných miest teplej vody v domácnosti máte možnosť vybrať si až zo šiestich modelov s objemom nádrže 50, 80,100, 120, 150 a 200 litrov. Či už hľadáte ohrievač do veľkého domu, alebo len na malú chatu, určite si vyberiete ohrievač presne pre vás.

www.tatramat.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.