image 37965 25 v1

Novinky medzi elektrickými ohrievačmi vody

Jednoduché, bezpečné, komfortné, ... To je len zopár z celej rady prívlastkov, ktoré si elektrické ohrievače z rady EOV Trend skutočne zaslúžia. Ergonomicky tvarované úchyty vám zaručia jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Rovnako jednoduché je aj ovládanie samotného ohrievača.

Poistky proti zamrznutiu vody a proti prehriatiu ohrievača s funkciou resetu sa postarajú o bezpečnosť. Súčasťou elektrických ohrievačov vody z rady EOV Trend je aj bezpečnostný termostat a poistný ventil so spätnou klapkou ako príslušenstvo. K dispozícii máte neustálu možnosť vizuálnej kontroly teploty vody.

Mladší súrodenec, ktorý drží tradíciu v úspornosti

Nová rada sa vyznačuje úsporou energie pre ohrev vody, a teda aj úsporou vašich financií. Už starší brat, ohrievač z modelovej rady EOV, dokáže vďaka svojim vlastnostiam ušetriť viac ako 58 eur ročne. S elektrickými ohrievačmi značky Tatramat je šetrenie v domácnosti jednoduché.

28 mm hrubá tepelná izolácia a dvojzložková tvrdá PU pena najvyššej kvality sa starajú o nízku spotrebu energie. Skúšky životnosti tejto rady ohrievačov stimulujú stav min. 10 rokov prevádzky. O dlhú životnosť sa stará špeciálny smalt a anódová ochrana proti korózii.

Široká ponuka veľkostí

Podľa počtu odberných miest teplej vody v domácnosti máte možnosť vybrať si až zo šiestich modelov s objemom nádrže 50, 80,100, 120, 150 a 200 litrov. Či už hľadáte ohrievač do veľkého domu, alebo len na malú chatu, určite si vyberiete ohrievač presne pre vás.

www.tatramat.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje