Nájdite spoľahlivého majstra pre montáž strešných okien

image 23670 25 v1

Kvalitne zrealizovaná montáž je veľmi dôležitá pre bezproblémové používanie a zachovanie kvalitných vlastností okna. Uvedomuje si to aj spoločnosť VELUX. Preto ešte pred uvedením Novej Generácie strešných okien vyškolila stovky montážnikov po celom Slovensku.

Osem miest, 32 školiacich dní, skoro 650 profesionálnych montážnikov. To je bilancia školení, ktoré spoločnosť VELUX zorganizovala na Slovensku ešte pred uvedením nových strešných okien na trh. Výsledkom sú odborne vyškolení montážnici, ktorí sú garanciou vašej spokojnosti s kvalitou práce, ako aj s funkčnosťou a výbornými izolačnými vlastnosťami strešného okna VELUX.

Spoznajte odborníka priamo vo vašom okolí

Zástupcovia realizačných spoločností, ale aj individuálni majstri sa počas školenia zoznámili s novinkami a vlastnoručne si vyskúšali pracovné postupy pri montáži strešného okna Novej Generácie. Každý účastník školenia získal na záver certifikát o jeho absolvovaní. Skúseného realizátora pre svoj projekt si môžete nájsť priamo vo svojom regióne na webovej stránke www.evelux.sk


Dôraz na kvalitu a skúsenosti v praxi

Preverenie kvality práce montážnikov zaradených do programu certifikovaných montážnych firiem spoločnosti VELUX však nekončí účasťou na montážnom školení. Práve naopak, je to len začiatok. „V priebehu ďalších mesiacov sme montážnikov skontrolovali aj priamo na strechách pri montáži strešných okien. Chceme tak zaručiť, že vedomosti nadobudnuté na školení sú aplikované i v praxi a na konci celého procesu je spokojný zákazník, ktorému budú strešné okná bezchybne fungovať dlhé roky,” vysvetľuje Magdaléna Bartková zo spoločnosti VELUX.

Viac sa dozviete na www.velux.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.