Marcový Môj dom už v predaji

image 25826 25 v1

Jar je za dverami, slniečko nám zlepšuje náladu a láka nás do záhrady. A tí, ktorí nemajú svoj kúsok pôdy, môžu si jar priniesť domov – množstvo námetov nájdete aj v najnovšom čísle časopisu Môj dom. Máme pre vás tipy na úpravy v interiéri aj na veľkonočnú výzdobu, a samozrejme, pripomenieme vám aj to, na čo by ste v týchto dňoch nemali zabudnúť v záhrade. Marcový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 4. 3.

Najnovší Môj dom je opäť plný inšpirácií a kreatívnych nápadov do interiéru, a nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady a rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

Darček k časopisu ■ časopis je balený spolu s časopisom Urob si sám

Navyše v marcovom Mojom dome nájdete aj voľné vstupenky na najväčší slovenský veľtrh stavebníctva – CONECO. 

V najnovšom Mojom dome nájdete:

S citom pre umenie

Ak zladíte farby a materiály, môžete skombinovať aj rozličné štýly. Môžete tak vytvoriť elegantný interiér, ktorý určite nebude pôsobiť nevýrazne či zastarano.

Malý nemusí byť stiesnený

V najnovšom čísle Môjho domu vám prinášame byt interiérovej dizajnérky a svetobežníčky Eleny Barenghi, ktorý rozlohou veľmi nepresahuje 50 m2, je však zariadený nielen prakticky, ale aj tak, aby pôsobil vzdušne.

Nielen pre workoholikov

Nie každá domácnosť potrebuje veľkorysú pracovňu, menší pracovný kútik so stolom a sedením však nájde uplatnenie takmer vo všetkých.

Byt, ktorý si dal na čas

V tichosti čakal, zapadol prachom, aby ho v pravú chvíľu oprášilo dizajnérsko-architektonické duo. Nešetrili pritom nápadmi, ani dizajnérskou klasikou.

Jarné nálady veľkonočné

Čaro harmonického stolovania a interiéru dizajnovo zladeného do jari možno vytvoriť aj napriek
tomu, že toto obdobie patrí zajacom, kuriatkam a „nedokonalým“ maľovaným vajíčkam.

Recept na poetické podkrovie

Prispôsobili sa prastarým trámom a s minimálnymi zásahmi do existujúceho pod nimi vytvorili bývanie s atmosférou, ktorá vás chytí za srdce – v marcovom Mojom dome nájdete aj takmer 300-ročné podkrovie, ukážkovo prispôsobené na súčasné bývanie.

Divná pani II

V návšteve v inšpiratívnej štiavnickej kaviarni Divná Pani pokračujeme ďalšou útulnou miestnosťou, ktorá pripomína čajový salónik a prekypuje sviežimi nápadmi.

Testujeme lisy na citrusy

Plánujete zabojovať proti jarnej únave vitamínmi? Lis na citrusy vám pri tom môže byť užitočným pomocníkom. Ktorý bude tou najlepšou kúpou, zistíte v našom marcovom teste.

10 najdôležitejších prác v jarnej záhrade

Je najvyšší čas urobiť všetko pre to, aby sa záhrada v nadchádzajúcich mesiacoch zaskvela v plnej kráse. V najnovšom Mojom dome sa dozviete, na ktoré činnosti by ste rozhodne nemali zabudnúť!

Anemonky v plnej paráde

Nežné kvety anemonky, známej aj ako veternica, sú priam stvorené na spestrenie jarného interiéru. A ak veniec ozvláštnite dekoráciou umiestnenou v jeho strede, vznikne očarujúca
kompozícia.

Sendvič alebo supertehla?

Je lepšie murovaný dom zatepliť, teda zvoliť sendvičový systém, alebo stavať z tvaroviek, ktoré zabezpečia všetky potrebné vlastnosti v jedinej vrstve? Všetky za aj proti každého z prístupov sme zvážili v marcovom čísle Môjho domu.

Praktický sprievodca realizáciou interiéru

Kde začať a čím pokračovať? Osloviť architekta alebo nie? Všetko potrebné sa dozviete v ďalšom diele nášho praktického sprievodcu.

Ojazdené pneumatiky a inteligentné technológie

Originálnou inšpiráciou môže byť aj ekodom, ktorý je celkom nezávislý od mestskej infraštruktúry, využíva inšpirácie z prírody a recyklované materiály, ale aj inteligentné technológie. Postavila ho partia študentov v dánskom meste Horsens.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.